Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Süeda ben. Evlenmek isteyen memur bayanlar arasındayım arkadaşlar. Nitekim birtakım durumlar hakkında da sizlerle konuşmak istedim. Beklentilerimi de paylaşacağım. Memur olduğum için aslında biraz ciddiyet var bende. Kıdemim de yüksek ve rahatım. Yaşım 33. Sanırım çok geç olmadan evlenmem gerekiyor. Bu konuda bana mesaj atacak olanlara cep telefonumu göndereceğim çünkü başka türlü sohbet etme şansımız yok gibi duruyor. Güven sağlayan kişiler önceliğim olacaktır.

Her zaman evlenmek isteyen memur bayanlar bazı kriterlere sahiptir. Ben ilk olarak güven veren erkeklerle konuşurum. İkincisi yalancı olmayacak. Ya bir erkek yalan söylemeyecek. Neredesin yanıtına doğru cevap verecek. Ben bundan önce çok karşılaştım saçma sapan durumlarla. Artık yaşamak istemem. İşim var gücüm var, evlenip mutlu olacağım işte anlatabildim mi?

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar İlanları

Dostlar bir konuda daha bilgi sahibi olmanızı istiyorum. Ben biraz kıskanç biriyim. Eş adayımın öyle çok rahat biri olmasını istemem yani. Tabi ki beni de kıskanabilirsiniz. Güzelim sonuçta. Esas olan bu durumda iki tarafın anlayışlı olmasıdır. Gerçekten insanlar mutlu olamıyor sanki eskisi gibi. Bu nedenle kendinizi tek bir kişiye odaklandırmanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Hayatınızda bir kişi olsun o da sonsuza kadar devam etsin, tek mesele bu.

Yaklaşık 3 senedir memurum. Bana ilgi duyanlar da oldu, istemeye gelenler de. Ama tanışmadan, konuşmadan kimseyle muhatap olmak istemedim arkadaşlar. Sanırım doğru olanı yaptım ama bilmiyorum. Sizden mesajlar gelsin de bakalım söz sohbet edelim. Aşk iki kişi arasında sonsuza kadar devam etmelidir. Araya insana girerse olmaz. O yüzden arkadaş olarak başlayacağımız bu yolda umarım evlilik kararı alırız. Ben bu sebepten ötürü buradayım zaten. Bekliyorum mesajlarınızı.

Mesaj Gönderin


banner

2 yorum

Daha Fazla Yorum