Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması

Ayşe ben. Nasılsınız iyi misiniz arkadaşlar? Burayı ben yeni gördüm. İnternette zaten çok araştırma yaptım. Nasıl bir yerde nasıl biriyle karşılaşacağımı her zaman merak ediyorum. Açık olmak gerekirse evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arasındayım. Günümüzde Suriyeli kadınla evlenmek moda mı oldu ne ama çok arayış var sanırım. Bu yüzden de yazmak istedim.

Suriyeli Kadınla Evlenmek

Yaşım 26 benim. Dul değilim. Hiç evlenmedim yani. Bunun dışında insanlarla iletişimim iyi. Türkiyeyi de çok sevdim ben. Her zaman insanlar birbirine yardımcı oluyor burada. Geçenlerde evlilik teklifi bile aldım düşünebiliyor musunuz? Her neyse olay bu değil. Önemli olan şey aklıma uygun bir erkek ile arkadaşlık kurmak. Meselem ciddi yani. Vakit geçirmek için değil evlenmek için buradayım.

Aradığım aşk öyle ahım şahım bir şey değil benim. Sadece anlayışlı bir sevgili arıyorum. Sevgili olarak kalmayacak bu zaten. İnancım tam buna. Kendimi tanıyorum çünkü. İnsanların bakış açısı ne olursa olsun ben hep iyi niyetle yaklaştım. Her zaman aşktan yana oldum. O zaman bana niye hep güvensiz insanlar geliyor? Aranızda bunu yanıtlayabilecek biri var ise memnun olurum arkadaşlar.

Suriyeli Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Aslında fazla söze gerek duyamıyorum. Anlatmak istediklerim şimdilik bu kadar arkadaşlar. Umarım ciddi düşünenler olacaktır benim de onlarla iletişim kurmam daha kolay olacaktır. Son zamanlarda yalnızlık sorunumla ilgili de insanlarla bir araya gelmeye çalışıyorum ancak yine de bilmiyorum başaramıyorum. İşte bu yüzden buradan yazmak daha iyi oldu. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar inanın sevgiye inanır. Bunun dışında fazla bir beklenti içinde olmaz. Mesajlarınızı yazarken tüm bu söylediklerimi göz önünde bulundurmanızı sizlerden rica ediyorum. Müsaadenizi istiyorum şimdilik.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

  1. Selam yaşım 50 Almanya Berlin Kentinde yaşıyorum Kendimde Alman vatandaşıyım yeni bir yuva kurmak için Ciddi anlamda tanışıp evlenecek Bayan Arıyorum eğer sende Ciddiysen o zaman telefonunu veya mesajını bekliyorum Telefon numaram