Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Merhabalar arkadaşlar. Cansu benim adım. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimle ilgili pek detay vermeyeceğim aslında mesaj attığınız zaman konuşmak daha iyi olacaktır. Yaşım 32. Kendime ait bir iş yerim var. Durumum gayet iyi yani. O halde neden buradasınız diyeceksiniz? Evet buradayım çünkü gerçek hayatta görüştüğüm insanlar beni hep param için sevdi. Evet doğru param olabilir, zengin de olabilirim ancak gerçek aşkı bulmak için buradayım. Umarım anlıyorsunuz beni.

Bundan önce hiç evlenmedim. Bazı arkadaşlıklarım oldu. Ama dediğim gibi hem kısa sürdü hem de istediğim şeyi bulamadım. Ben aşk arıyorum arkadaşlar. Gerçek bir aşk ama. Bu konuda lütfen sınırlarınızı zorlamadan bana yazınız. Yani sohbetin bir boyutu olmadı. Zaten aradığım aşk tamamen saygılı ve duyarlı insanlardadır bunu çok iyi biliyorum. Evlenmek isteyen zengin bayanlar konusunda arayış içinde olanların bana yazması yeterli yani.

Evlenmek İsteyen Güzel Zengin Bayanlar

Yaşamım boyunca çalışmayı hep sevdim. Yanımda da güçlü bir erkek olsun istedim. Var biliyorum ama umarım ki bu konuda benimle ciddi düşünecek insanlar da çıkacak karşıma. Ya buradan ya da gerçek hayattan artık fark etmez. Görüşmeden önce hayattan beklentilerinizi söylemenizi istiyorum. Genel olarak nelerden hoşlandığınızı da bilmeliyim. Gezmeyi sever misiniz? Ben işim dolayısıyla çokça gezerim. İsterim ki evleneceğim adam da benimle beraber gezsin tozsun ve eğlensin.

Arkadaşlar az çok anladınız beni. Umuyorum ki mesajlarınız da buna göre olur. Yorumlarınızı da beklerim. Telefon numaramı maalesef sadece mesaj atacak olanlarla paylaşacağım. Son olarak sevgiye hasret güzel bir bayan olarak sizinle beraber güzel sohbetler edebileceğimizi de düşünüyorum. Ancak burada olmamın asıl nedeni tamamen evlenmek bunu da bilin isterim. Takipteyim konumu merakla okuyacağınızı da biliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Merhaba Cansu ben 24 yaşındayım KAYSERİ’DE oturuyorum evlenmek istiyorum. Şirinim sana istediğin mutluluğu sevgiyi verebilirim. Eğer tanışmak istersen Whatsapp’tan yazabilirsin.

  2. Merhaba ben Ömer yaşım 28 kendimi anlatmayı yada övmeyi pek sevmem candan biriyim kısaca bende bir evlilik geçirdim 2 yıl sürdü boşanmanız gerekti anlaşmalı boşandık şimdi ailemle yaşıyorum ama artık çok sıkıldım imkanım olsa çekip gitmek istiyorum ama olmuyor maddi durumlardan dolayı fazla konuşmayı beceremem belki de buradan ifade edemem kendimi size ama özü sözü bir biriyim biraz sinirliyim ama yerine göre aşırı değil fazla rahat vede geniş bir insan değilim sevim mi ölümüne sever kıskanırım ama aşırı değil kadın dünyasına her zaman saygım vardır mutlaka bende eşimle gezmeyi yazmayı severim benim hayattan bi beklentim yok belki ama sizinle birlikte bi yola çıkarsak eğer birbirimizi saygı çerçevesinde seversek hayattan tek beklentim sizi mutlu etmek olur çocukluğumdan beri hep şarkıcı olmayı isterdim ama olmadı şimdi tek hayalim mutlu bir evlilik bu arada

Daha Fazla Yorum