Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Merhabalar arkadaşlar. Cansu benim adım. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimle ilgili pek detay vermeyeceğim aslında mesaj attığınız zaman konuşmak daha iyi olacaktır. Yaşım 32. Kendime ait bir iş yerim var. Durumum gayet iyi yani. O halde neden buradasınız diyeceksiniz? Evet buradayım çünkü gerçek hayatta görüştüğüm insanlar beni hep param için sevdi. Evet doğru param olabilir, zengin de olabilirim ancak gerçek aşkı bulmak için buradayım. Umarım anlıyorsunuz beni.

Bundan önce hiç evlenmedim. Bazı arkadaşlıklarım oldu. Ama dediğim gibi hem kısa sürdü hem de istediğim şeyi bulamadım. Ben aşk arıyorum arkadaşlar. Gerçek bir aşk ama. Bu konuda lütfen sınırlarınızı zorlamadan bana yazınız. Yani sohbetin bir boyutu olmadı. Zaten aradığım aşk tamamen saygılı ve duyarlı insanlardadır bunu çok iyi biliyorum. Evlenmek isteyen zengin bayanlar konusunda arayış içinde olanların bana yazması yeterli yani.

Evlenmek İsteyen Güzel Zengin Bayanlar

Yaşamım boyunca çalışmayı hep sevdim. Yanımda da güçlü bir erkek olsun istedim. Var biliyorum ama umarım ki bu konuda benimle ciddi düşünecek insanlar da çıkacak karşıma. Ya buradan ya da gerçek hayattan artık fark etmez. Görüşmeden önce hayattan beklentilerinizi söylemenizi istiyorum. Genel olarak nelerden hoşlandığınızı da bilmeliyim. Gezmeyi sever misiniz? Ben işim dolayısıyla çokça gezerim. İsterim ki evleneceğim adam da benimle beraber gezsin tozsun ve eğlensin.

Arkadaşlar az çok anladınız beni. Umuyorum ki mesajlarınız da buna göre olur. Yorumlarınızı da beklerim. Telefon numaramı maalesef sadece mesaj atacak olanlarla paylaşacağım. Son olarak sevgiye hasret güzel bir bayan olarak sizinle beraber güzel sohbetler edebileceğimizi de düşünüyorum. Ancak burada olmamın asıl nedeni tamamen evlenmek bunu da bilin isterim. Takipteyim konumu merakla okuyacağınızı da biliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Merhabalar Cansu Hanım. Adim Hüseyin. Emekli öğretmenim. Şu anda özel bir şirkette y9neticiyim. Temizliği, güzel konuşmayı seven, yaşama sevinci yüksek, kadınına büyük değer veren centilmen bir beyefendiyim.

  2. Merhaba adım Durmuş 33 yaşındayım Bartın’dan yazıyorum bende gerçek aşkı arayan yalan siz dolansız menfaat peşinde olmayan biriyim yeter ki sevgi olsun

  3. Merhaba, öncelikle gözleriniz çok güzel ve ışıl ışıl parlıyor. Ben boşanmış biriyim. Bende saygı ve sevgi çerçevesinde bir arkadaşlık ile sohbet istiyorum. Bu gibi sitelerde biraz yabancıyım. Bu sebeple mail mi atıyorsunuz bilemiyorum. Telefon numaramı yazıyorum. Eğer konuşmak tanışmak isterseniz mesaj, mail veya telefonunuzu bekliyorum.

Daha Fazla Yorum