Evlenmek İstiyorum

Evlenmek İstiyorum

Sevtap benim ismim. Merhabalar öncelikle. Ben evlenmek istiyorum bu yüzden ilan açtım. Ayrıca evlilik ilanları telefon numaraları konusunda arayış içindeyseniz biraz sabredin ben varım artık. Gerçek bir aşk arıyorum. Evlilik kolay gibi görünen bir şey ama göründüğü kadar da sakin değil. Sabır lazım, sevgi lazım. Evlilik ilanları baktım ki benim bulunmam gereken bir ortam hemen ilanımı açayım dedim. Yaşım 27 bu arada.

Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın İlanları

Ücretsiz evlilik sitesi konusunda çok araştırma yaptım. Yorumlara falan da baktım neyse ki buradan bana yazacak olanların şimdi çok şanslı olduğunu gördüm. İnsanlar ne ister sizce? Bence aşk ve saygı ister. Gerçi bayanlar ne ister demek daha doğru olur. Arkadaşlar evlenmek istiyorum derken bu konuda beni yarı yolda bırakmayacak arkadaş arıyorum demek istedim bilginiz olsun. Yani konuşacağız, görüşeceğiz ve tabi ki kararımızı vereceğiz.

Her ne kadar uzun süredir yalnız kalsam da biliyorum birileri beni bulacaktır. Yani eş adayım, ruh ikizim bana ulaşacaktır. İlk adımı buradan ben atıyorum. Her şey kader kısmet bu hayatta buna inanıyorum. Ek olarak evlilik ilanları telefon numaraları da çok fazla. Çünkü evlenmek istiyorum diyen bayanların sayısı ciddi rakamlara ulaşmış. Ya yalnızlıktan ya da sevgiye açlıktan. Bende ikisi de var.

Ücretsiz Bedava Evlilik Sitesi

Evet birkaç kriterim de var arkadaşlar. Yaşı 36’yı geçmeyen, işi olan, kibar ve romantik, kadına saygısı olan herkes bana mesaj atabilir. Numaramı gönderdikten sonra duruma bakacağız tabi. Bir de görüntülü arayacağım görmek istiyorum çünkü arkadaş olacağım kişiyi. Bir de dini evlilik sitesi olarak ilanımı açtım. Şans ya bakalım kimler yazacak kimler gerçekten evlenmek istiyorum diyecek. Ben buradayım arkadaşlar. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

Daha Fazla Yorum