Evlilik Arayan Bayanlar

Evlilik Arayan Bayanlar

Hacer ben. Selam arkadaşlar. Evlilik arayan bayanlar buradan yazıyormuş bende şansımı denemek istedim açıkçası. Yaşım 25. Bugüne kadar hep bir koşturmaca içindeydim. İş falan derken bir de baktım bu yaşa gelmişim. Artık evliliği ciddi ciddi düşünüyorum yani. Bu konuda benimle aynı fikirde olanlar ya da evlilik isteyen bayanlar ile iletişim kurmak isteyenler mesaj gönderebilir.

Evlilik Tanışma Siteleri

Evlilik düşünen bayanların cep numaraları genelde bu tür platformlardan paylaşılır. Ama öyle açık olarak değil. Mesajlar atılır. Ben de okurum. Mantıklı yazan arkadaşlar ile numaramı paylaşırım. Her zaman iyi bir kız oldum ben. Sevecen bir yapıya sahibim. İnsanları kıramam. Doğal olarak böyle bir erkeğin karşıma çıkmasını beklerim. Evlilik öyle gördüğünüz kadar kolay değil bence ama bir bayan olarak hazırım sanki.

Evlilik Düşünen Bayanların Cep Numaraları

Evlilik isteyen bayanlar arasında olduğum için sabırsızlandığımı söyleyebilirim. Gerçekten evlilik tanışma siteleri bazen işe yarıyor. Bu konuda geçenlerde bir bayan arkadaşım görüşme yapmış. Anlaşmış gibiydiler. Belki de evlenecekler. Ya zaten sevgi önemli, saygı önemli. Gerisi kendiliğinden gelmeyecek mi?

Arkadaşlar biraz daha merak ettiğiniz konular olacaktır. Bunları özelden konuşalım. Evlilik arayan bayanlar dan biri olarak burada olmamın nedeni evlenmek istediğimi belirtmek. Çalışan bir bayanım. Estetikliğime önem veririm. Yüz güzelliğimi çok önemserim. 25 yaşında olduğuma da bakmayın. İnanın çok daha genç bir kadınım ben.

Sonuç olarak genelde arkadaşlık teklifi edenleri kabul etmiyorum. Ben ciddi arkadaşlık arıyorum. Evlenmek amacıyla görüşmek istiyorum. Evlenmekten korkan erkekler de illa ki var ama siz bir yazın da ne kadar kolay bir süreç olduğunu sizlerle paylaşayım. Durum bu arkadaşlar. Ne beni ne de kendinizi daha fazla bekletin. Lütfen evlilik üzerine düşüncelerinize de mesajlarınızda yer verin.

Mesaj Gönderin


banner

3 yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar Hacer hanım. Öncelikle niyetim ciddi bir hanımefendi ile evlilik. Sizde bu konuda düşünüp kararınızı vermişsiniz. Sevdiğim kişi benim için her şeyden değerli olur bunu bilmenizi isterim. Ne olursa olsun hep yanında olurum. Nasip olmuşsa eğer sizde kabul ederseniz sizinle tanışmak konuşmak görüşmek isterim