Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mehtap ben. 32 yaşındayım. Gürcistan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve ilanımı da büyük bir heyecanla açıyorum şimdi. Arkadaşlar nasılsınız öncelikle bunu sorayım? Ben iyiyim ve güzelim. Kendimi övmeye bayılırım kusura bakmayın çünkü bunu hak ediyorum. Neyse Gürcistan’da evlenmek isteyen bayan arayanlar var ise bence bir süre aramasın çünkü ben buradayım. Kararımı çok önceden vermiştim aslında ama nasip olmadı ilan açmak. Teklifler geliyor hala o kısımda da sorun yok ancak ben kimi seçeceğim ona karar veremiyorum.

Gürcistan evlenmek isteyen bayanlar estetik bir görünüme sahiptir unutmayın. Buradaki kadınlar çok bakımlı yani. Ben ve kuzenim burada oturuyoruz ama işimizden dolayı. Restoran işletiyoruz. Kendisine geçen evlenmek istediğimi ve Türkiye’ye dönmeyi düşündüğümü söyledim. Olumlu karşıladı. Çünkü restoran ortak bir mekanımız ve aile işletmemiz. Onu yarı yolda bırakmak istemiyorum ama bakalım ya kim çıkar karşıma nasıl olur bu işler bilemiyorum ki.

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Arkadaşlar ben biraz stresli bir yapıya sahibim. Stresli derken tez canlıyım. Öyle bir şey olacaksa hemen olsun yapısındayım yani. Bu konuda en başta söyleyeyim de sonra yok duymadım yok bilmiyordum demeyin. Telefonda yapacağımız sohbette zaten anlatırım da buradan da yazmak istedim. Arkadaşlar bunun dışında çalışan erkeklerin yazmasını istiyorum. Öyle gezen tozan bir yapım yok. Evime bağlı bir kadın olacağım çünkü.

İnsanlar birbirine hangi gözle bakarsa baksın arkadaşlar genelde ciddi olanlarla arkadaş olurum ben. Cıvık tiplere gelemiyorum yani. Başka ne desem diye düşünüyorum ha bir de şey arkadaşlar yaş kriterim var. Evleneceğim kişinin 37 yaşından büyük olmamasını istiyorum. Tamam bekar ve güzel olabilirim ama biraz genç olmalı evleneceğim kişi. Şimdilik benden bu kadar. Mesajlara gelin de numaramı vereyim.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Yaş 44 boşandım çocuk yok benden maddi bir şey beklemeyecek 30 ile 40 yaş arası bayanla tanışmak resmi nikahıma almak yuva kurmak istiyorum

  2. Selam Mehtap hanım 57 yaşındayım aslen Adanalıyım fakat Şanlıurfa’da tek taşıyorum emekliyim ciddi bir yuva kurmak istiyorum dulum eşim vefat etti