İstanbul Dul Bayan

İstanbul Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

İstanbul Dul Bayan Cep Telefon Numaraları arayan herkese öncelikle merhaba demek istiyorum. İstanbul’da elbette çok sayıda bayan var. Ancak bu durumu fırsata çevirmek isteyenler de ne yazık ki çoğunlukta. Bu arada kendimi tanıtayım. İrem ben. 34 yaşında boşanmış dul çocuksuz bayanım.

Eşimle 5 yıl evli kaldık ancak geçim sıkıntısı nedeniyle boşanmaya karar verdim. Bu sakın yanlış anlaşılmasın. Ben her zaman iyisi ile kötüsü ile yanında oldum fakat bizi geçim sıkıntısına sokacak çok yanlış işleri oldu ve bunlardan bir türlü vazgeçmediği için ayrılık kararı aldım. Güzelliğim hala bende saklı ve bu güzelliği paylaşmaya da henüz niyetim yok. En azından beni anlayabilecek bir arkadaş bulana kadar.

İstanbul Dul Bayan Arıyorum

İstanbul gerçekten çok güzel bir şehir. Burada milyonlarca insan yaşıyor. Her insanın da farklı bir hikayesi var. Bu yüzden bu tarz arayışta olanların da çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Eğer kendini gerçekten sevdirecek, güven verecek bir kişiliğe sahipseniz daha fazla beklemenize de gerek yok aslında.

Sevgili Arayan Türbanlı Kadınlar ile Hemen Tanış. Hemen İlanı Oku

Arkadaş arayanların sadece yorum bırakması yeterli. Öte yandan senin gibi dul bayan arıyorum İstanbul da diyenler de bu ricama karşılık kendini kısaca anlatan bir mesaj bırakabilir.

İstanbul Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Benim gibi bayanların arkadaşlığı her zaman daha samimidir. Çünkü pek çok konuda deneyimi bulunur. Ben de İstanbul dul bayan cep telefon numaraları konusunda araştırma yapan herkes için samimi arkadaşlığımı paylaşabilirim. İster yalnız olun, isterseniz olmayın. Uzun süreli arkadaş arayışında olanlara fikirlerim açık ve nettir. Bir erkeğin kadından beklentilerini çok iyi bilirim. Her zaman da saygı gösteririm. İstanbul’da nasıl zaman geçirdiğimden de bahsetmek istiyorum.

Kendine Erkek Arayan Zengin Bayanlar. Hemen İlanı Oku

Genelde dul kadınlar İstanbul da kafelerde oturmayı sever mi bilmem ama bu benim çok hoşuma gitmekte. Yeni insanlarla tanışmak yeni yüzler görmek oldukça güzel. Dertleşirim. Eğer gerçekten güven veren bir kişilik ise arkadaşlık kurmaya başlarım. O halde sizi de yorum bırakmaya davet ediyorum. İstanbul dul bayan tel arayışında olanlar gerçek bir bayan arkadaş arıyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok diye düşünüyorum.

Arama sonuçları : Dul bayanlar istanbul

Mesaj Gönderin


banner

3 yorum

  1. Merhaba nasılsın güzellik inanır mısın hayatımda ilk defa güzel profil resminizle karşılaştım çok güzelsin ve seninle özel olarak tanışmak istiyorum neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat

Daha Fazla Yorum