İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum
Açıklaması

İstanbul’dan Yasemin ben. İstanbul erkek arkadaş arıyorum. Bunda kötü bir şey yok diye düşünüyorum. Yalnızlığın verdiği burukluk ile buradan yazmayı uygun gördüm. Ne dersiniz? Erkek arkadaş bulabilecek miyim? Size kalsa hemen arkadaş olalım değil mi? Ama bir dakika duralım lütfen. Önce beyefendiler yazacak ki bende kime dönüş yapacağıma karar vereyim. İlk olarak erkekler konuşacak ki ben de nazlanmadan konuşayım. Yapım böyle benim.

Bazı kriterlerim var. Erkek arayan bayanlar İstanbul için sevgilimin yakışıklı olmasını istiyorum. Yaş aralığı olarak da 30 yaşına kadar benim için idealdir. Çünkü ben 25 yaşındayım. Yine de etkilenmeme bağlı yani öyle ciddi bir sınır koyamıyorum. Sohbetlerimizde kişisel düşüncelerden başlarız konuşmaya. Nelerden hoşlanıyorsunuz, gezmeyi sever misiniz, aşk nedir size göre ve bir bayana nasıl davranırsınız gibi soruların yanıtlarını istiyorum lütfen.

İstanbul Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum

Çok ciddi bir arkadaşlık aradığımı söylememiştim değil mi? Benimle sevgili olacak kişi önce dürüst olmalı. Candan yaklaşmalı bana. Sevmeli tabi ki. Saymalı da. Bir bayana saygılı davranmak ne demek az çok bilirsiniz. Bayanlar saygı gördüğü adama aşık olur unutmayın bir arkadaşlık tavsiyesi size. Bunun dışında kadınlar gördüğü kadar değer verir. Her zaman sevmeyebilir. Kısacası ne kadar severseniz ben de o kadar severim.

Güzel ve bakımlı bir bayan olarak ilgiye bayılıyorum. Bu yüzden de İstanbul erkek arkadaş arıyorum. Buradaki beyefendiler kendini gerçekten güzel anlatabiliyor. Bayanları mutlu edebiliyor. Üniversite okuduğum için daha uzun süre buradayım. Hem şehri de çok seviyorum zaten. Umarım Galata’ya doğru sohbet ederiz. Umarım sahilde beraber yürüyebiliriz. Fakat önce güven ve saygı. Sonra sevgi ve arkadaşlık. Sonrasında belki daha ciddi bir hayata adım atabiliriz.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*