Arkadaşlık Dostluk Arayan Bayanım

Arkadaşlık Dostluk Arayan Bayanım
Adı: Canan
Şehir: İstanbul/Kadıköy
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 32
Etnik Köken: Türk
Boy: 172.cm
Vücut Yapısı: İnce Yapılı
Sigara: Nadiren
Alkol: Nadiren
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Sarışın

Arkadaşlık dostluk arayan bayanım. Merhaba ben Canan 28 yaşında bekar uzun boylu düzgün fizikli giyimine kuşamına oldukça özen gösteren çekici ve güzel bir kadınım. Dul bekar fark etmeksizin her yaştan olgun düşünceli erkekler ile arkadaşlık yapmak istiyorum. 166 boyunda 62 kiloda kendine bakan biriyim. Özel bir firmada muhasebeci olarak çalışıyorum. Sadece hafta sonları müsaitim. Akşamları genelde arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Ama maalesef arkadaş çevresi de belirli bir evreden sonra sıkıcı olmaya başladı. Daha doğrusu içinde bastıramadığım bir sevgili özlemi bulunmakta.

Arkadaşlık Dostluk Arayan Bekar Bayanım

Şimdiye kadar hayatıma pek fazla insan girmedi. Bu yüzden bazı konularda tutuk ve çekingen olabilirim. Belirli bir yaşa gelmenin verdiği olgunlukla hayatımda radikal kararlar almak istiyorum. Ne bileyim sevgilimle tatile gitmek, yada yurt dışına çıkmak gibi beraber yapabileceğimiz şeyler. Sahiplenilmeyi de ayrıca severim. Sevgilimin bana sahip çıkması koruyup kollaması ayrıca güven ve mutluluk verir. Romantik yapıya sahibim. Mesaj atacaklar bunu dikkate alsınlar size bir artı puan kazandıracaktır 🙂 Başka ne söylenir bilmiyorum ilk defa bu şekilde bir ilan bırakıyorum. Söyleyeceklerim bu kadar olsa gerek.

Benim gibi düşünen hayatın akışına kendini bırakıp eğlenmek isteyen herkese kapım açık. Sadece  Arkadaşlık Dostluk Arayan kişiler ile tanışmak görüşmek istiyorum. Eğer beni kendine uygun görüyorsan bana mesaj atman yeterli sana en kısa sürede geri dönüş yapacağım görüşmek üzere demeden önce benim gibi arkadaşlık dostluk arayan kişilerin bana ulaşmasını istiyorum. Her şey gönlünüzce olsun

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Merhabalar ben 21 yaşında ama yaşına göre çok fazla olgun deneyimi olan bakımlı ve yakışıklı bir erkeğim sizinle tanışmak isterim.

  2. Merhaba sizi tanımak isterim gerçekten eğer sizde beni tanımak isterseniz düşüncelerinize saygı duyuyorum ve sizinle aynı fikirlerde olduğumu bilmenizi istiyorum teşekkür ederim cevabınızı mutlaka bekliyorum

Daha Fazla Yorum