İtalya Evlilik İlanları

İtalya Evlilik İlanları
Şikayet Et
Açıklaması

Aslı ben iyi günler dilerim. İtalya evlilik ilanları konusunda insanların beklentilerini merak ediyorum doğrusu. Yaşım 29. Biraz geç mi kaldım bilmiyorum ama olsun hiç sorun değil. Yeter ki doğru insan çıksın karşıma. Bunun dışında var olan duygularım körelmeye başladı sanki ya da ben öyle hissediyorum. Arkadaşlar ciddi anlamda sevecek, sayacak insanlara ihtiyacım var benim. Aşkım yarıda kalsın istemiyorum. Ha bir de arkadaşlık süreci de önemli tabi. Öyle hemen evlenmek bana göre değil. İtalya evlilik ilanlarından bakıyorum da insanlar sanırım aradığını buluyor. Ben mi şanssızım bilemedim şimdi.

İtalya Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Genelde vaktim iyi geçiyor burada. Çevrem de geniş bayağı. Evlenme teklifleri de geldi tabi o kısımda da sorun yok. Bunun dışında biraz çekiniyorum aslında. Sevgimi anlatmaya korkuyorum nedense. İnsanların bazıları hak etmiyor çünkü. Neyse ki gönlümde öyle unutamadığım biri yok. Yani sıfırdan başlamak istiyorum hayata. İtalya evlenmek isteyen bekar bayanlar ile dolu biliyor musunuz? Kimse mutlu değil ki burada. Hiç yoksa çevremde belki 10 kadar bayan arkadaşım ilanlardan arkadaşlık kuruyor. Sonra bakıyor işte anlaşıyorsa evleniyorlar. 3 kız arkadaşım evlendi bu şekilde.

İtalya Evlilik İlanları Arıyorum

Biri Türkiye’ye döndü ne güzel ya hevesleniyorum gerçekten. Bakalım ya bilmiyorum neler olacak. Heyecanlıyım da biraz aslında. Neler çıkacak karşıma, yeni insanlarla tanışmak nasıl bir duygu olacak bilemiyorum. Bu arada telefonumu merak eden arkadaşlara söylemek isterim. Mesaj atmayanlara ne yazık ki numaramı veremiyorum. Zor değil yani kendinizi 1-2 cümle ile anlatmak. Zor olmamalı değil mi? O zaman buyurun mesajlardan isterseniz numaranızı falan da yazın sorun yok ama benim atıp heyecanla beklemem daha güzel olur gibi. Görüşmek üzere hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

  1. İzmir’de oturuyorum üniversite mezunuyum ilanınızı gördüm yazdım amacım sizi tanıyıp evlenmek işim gücüm var çalışıyorum sizinle tanışmak isterim evlilik maksatlı yazdım WhatsApp’tan yazın bana bakalım şansımız yüzde kaç bu arada yaşım 34 hiç evlilik yapmadım

  2. Merhaba aslı ben Milano’da kalıyorum tek başıma yaşıyorum 20 yaşımdayım çalışıyorum bir restoranda seni beğendim eğer Milano’da kalıyorsan görüşmek isterim senle sen istersen tabi