İzmit Evli Çiftler

izmit evli çiftler
Açıklaması

İzmit Evli Çiftler gibi bizde bu siteyi ilan bırakmak için tercih etmiş bulunmaktayız. Neslihan ve Güngör isimli bir çiftiz. Kocaeli şehir merkezinde ikamet etmekte olup burada yaşantımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Ancak gündelik hayatımızın büyük bir yoğunluğunun iş temposuna dayalı olarak yoğun bir şekilde geçmesinden dolayı, işten arta kalan zamanlarında da kafa dağıtmak adına farklı faaliyetler içerisine girmek istemekteyiz.

Kocaeli Evli Çiftler Arıyoruz

Böylelikle bu web sitesine üye olarak evli çiftlerle tanışma konusunda bir hareket içerisinde yer almaktayız. Bundan dolayı da tamamen kullanıcıların ilgisini çekebilecek şekilde değil de kendimizi maksimum bir biçimde tanıtacak bir ilan hazırlamaya karar verdik.

Kendimizi tanıtmak gerekirse gündelik hayatları son derecede rutin geçen, maddi kaygısı olmayan ve son derecede sıcakkanlı bir çiftiz. Karşı tarafın da aynı biçimde olmasını bekliyor ve arayışlarımızı bu konuda aktif olarak sürdürmekten geri kalmıyoruz.

Twitter İzmit Çift

Amacımız en doğru ve kafalarımızın uyuştuğu çiftleri bulmak olduğundan ötürü de karşı tarafın da samimiyetini gizlemenin başlangıç için iyi bir iletişim yöntemi olduğunu düşünmüyoruz. İzmit Evli çiftler ile kuracak olduğumuz iletişimde ilk andan itibaren aradığımız unsurlar bunlar olacaktır. Bunun yanında da sorunsuz bir arkadaşlık için herhangi bir sırrı saklamanın da bir manasını göremiyoruz. Son derecede açık ve paylaşımcı olduğunu düşünen Kocaelili çiftleri bu ilanın altına bekliyoruz.

Tanışacak olduğumuz kişilerin de bizim gibi düşünmesini ve hayatlarına bu düşüncelerini dahil etmeleri gerektiğini istemek durumundayız. Bu sayede de karşılıklı giderek daha aktif bir hal alacağını ve son derecede güçleneceğini söyleyebilir ve en doğru seçimi iki tarafın da yaptığını anlayabiliriz.

banner

6 yorum

  1. Merhabalar efendim ben Kocaeli merkezden yazıyorum 20 yaşındayım öğrenci aynı zamanda futbolcuyum bakımlı ve hijyene önem veren birisiyim 1 senelik tecrübem var kabul ederseniz geri dönüş yapmanızı temenni ediyorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *