Karabük Bayan Arkadaş

Karabük Bayan Arkadaş
Açıklaması

Semra ben. Karabük bayan arkadaş arayanlar burada mı acaba? Ben buradayım çünkü. Neden olmasın diyorum bazen çünkü yalnızlık bana göre değil. 30 yaşına geldim ayrıca. Bundan önce arkadaşlıklarım oldu tabi ama ne bileyim ya ısınamadım ya da geleceğe bakamadım. Bunun dışında Karabük’ten yazacak arkadaşlar önceliğimdir. Genelde yalnız takılırım dediğim gibi ama artık yeter buraya kadar. Kendi kafama göre bir arkadaşım olsun belki ileriyi de düşünürüm diyorum.

Hasret kaldık gerçek arkadaşlıklara ne yalan söyleyeyim. Bununla beraber bir de aldığımız teklifler beni üzüyor. Çünkü ısınamadığımda yok diyorum karşı taraf da üzülüyor. Böyle olsun istemiyorum ve haliyle insanları kırmadan konuşmak amacındayım. İşte bu yüzden de önce arkadaş olmak isterim. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Karabük Bayan Arkadaş Arıyorum

Gerçek anlamda aşk nedir? Bunun tanımını yapabilecek olanlar var mı aramızda acaba? Başka yerlerde de ilan açtım ama adam direkt numarasını yazıyor. Bunu yapmayın işte. Zaten mesaj atanlara ben telefon numaramı vereceğim bu acele neyin nesi arkadaşlar yahu? Her neyse karakterimi az çok anladığınızı umuyorum. Bundan sonraki süreçte yanımda olacak olanlar her zaman şanslı kişilerdir. Bir de Karabük bayan arkadaş dediğiniz zaman her zaman aklınıza güzel bayanlar gelmeli. Mesela ben. Ay kendimi övmek gibi olmasın da yeteri kadar bakımlı ve güzelim. Hep böyleydim zaten de bu aralar daha bir özen gösteriyorum.

Neyse ya içimdeki bu saçma duyguları sonlandırmanın zamanı geldi sanırım. Buradan yazacak olan arkadaşlarla umarım güzel sohbetler edeceğiz. Eminim buna. Siz de emin olun. Ses tonumdan etkilenmemenizi rica ediyorum ayrıca. Amatör şarkı söylüyorum kendimce haliyle insanlar etkilenebiliyor. Ben kaçtım şimdilik arkadaşlar. Mesajlarınızı gerçekten heyecanlı bir şekilde bekliyor olacağım.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*