Karabük Dul Bayanlar

Karabük Dul Bayanlar
Açıklaması

Merhaba. Ben ismini vermek istemeyen ve Karabük dul bayanlar arayanlarla sohbet etmek isteyen biriyim. İsmimi sadece mesaj atanlara vereceğim. Bu benim için bir kural aslında yanlış anlaşılmasın. Hayatı dolu dolu yaşamak amacında olan güzel bir bayanım. Yaşım 44. Yaşımla ilgili çok yorum aldım bu güne kadar. İşte bazıları çok büyüksün diyor, bazıları da çok genç görünüyorsun evlenelim mi diyor. Yapmayın yahu arkadaş olmadan, tanışmadan nereye evleniyoruz? Böyle bir şey olabilir mi? İlan açtık diye evlenmek zorunda değiliz yani.

Karabük dul bayanlar arayışları genelde online olarak yapılıyor sanırım. Burayı da kuzenim önerdi. Kendisi bu konuda biraz deneyimli. Yani kime nasıl yanıt vereceğini biliyor. Doğal olarak ben de şansımı denemek istedim. Tabi bazı kriterlerim de olacak arkadaşlar lütfen saygı duyun olur mu? Her önüme gelene telefonumu verirsem işim yaş harbiden ama değil mi ya.

Karabük Dul Bayanlar Numaraları

Karabük dul bayanlar numaraları arayan arkadaşlara da bir şeyler söylemek istiyorum. Her önünüze gelen bayana yazmak zorunda değilsiniz. Geçenlerde numaramı nereden bulmuş bilmiyorum ama birisi yazdı işte arkadaş olalım falan. Olalım dedim haydi bakalım. İki gün geçmeden diyor ki senden bir şey anlamadım. Pardon da ne bekliyorsun gözüm? İşte böyle insanlar yüzünden soğuduk aşktan sevgiden ya.

Arkadaşlar anlatmak istediğimi anladığınızı umuyorum. Bu durumda umarım yalnız kalmayacağım ben. Kendinize her zaman iyi bakın ve unutmayın her zaman ilk değeri kendinize verin. Mesaj atarken de yaşınızı ve hangi şehirde oturduğunuzu söyleyin. Çok uzakta olanlarla da arkadaşlık kurabiliriz sorun yok. Önemli olan derdimizi paylaşmak değil mi zaten. Çok vaktinizi almak istemiyorum şimdilik bana müsaade o halde. En kısa zamanda görüşeceğimizden eminim arkadaşlar.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*