Karaman Bayan Arkadaş

Karaman Bayan Arkadaş

Benim adın Nalan. 26 yaşındayım. Karaman bayan arkadaş arıyorum diyenler için sanırım en güzel fırsat burası. Tabi arkadaşım olacak kişide bazı kriterlerin olması şart. Yani Karaman arkadaş arayan bayanlar arasında olarak sizden bazı isteklerim olacak. Birincisi dürüstlük. Bir erkek dürüst değilse onunla yola çıkamam. İkincisi Karaman’da yaşayacak. Yani bu şart değil ama burada olsa daha iyi olur. Ben aslen Konyalıyım ama 10 yaşından beri burada oturuyorum. Üniversite okuyorum ayrıca. Neyse bunları zaten telefonda konuşuruz.

Karaman bayan arkadaş konusunda sizden beklentilerinizi paylaşmanızı istiyorum. Son zamanlarda aşka olan inancım aslında azaldı ama yine de birilerinin bana güven tazeleyeceğini düşünüyorum. Varsın olsun diyerek herkesle konuşmak yerine olumlu ve güzel mesaj atanlara telefon numaramı vereceğim. Belki 10 kişiyle konuşurum ama sadece 1 kişiyle sevgili olurum. Dostluk baki kalır orası ayrı mesele.

Karaman Bayan Arkadaş Numaraları

Şimdi arkadaşlar, sevgili bulmak sanırım zorlaştı. Sevgili olmaktan kastım iyi bir arkadaş olabilmek. Nasıl desem ki ben mesela yalnız kaldığım zamanlar kime ne yazacağımı bilmiyorum. Öylece susup oturuyorum haliyle. Ama biri olsa benim psikolojim de düzelir kendime gelirim. Evlilik teklifi de gelmiyor değil ancak henüz erken olduğunu düşünüyorum.

Karaman bayan arkadaş arıyorum diyenler umarım bu kriterlerime göre arayış içindedir yoksa pek bir şey bulamazlar yani. Kadınlar artık güven veren dürüst erkeklerle arkadaş oluyor benden size bir tüyo olarak gelsin bu bilgi. Ha bir de insanları sevmezseniz saygı görmezsiniz. Bir kadına saygısızlık etmek de çok moda oldu sanırım. Benim böyle kişilerle işim yok. O yüzden bakalım mesajlarda nelerden bahsedeceksiniz ona göre dönüş yaparım. Karaman güzel yerdir ama yalnız olunca pek de çekilmiyor.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun