Karaman Dul Bayanlar

Karaman Dul Bayanlar

Selime ben. 39 yaşındayım. Karaman dul bayanlar arasındayım. Genelde insanların bakış açısı bana karşı iyidir. Çünkü çevremde tanınan bir bayanım. Yani bu kadar güzel olup da tanınmamak sanırım elde değil. Ayrıca Karaman’da arkadaş arayan dul bayanlar arasında olarak yazıyorum size. Gerçekten bana yol arkadaşlığı yapacaklar yazsın mesajını ki ona göre ben de yolumu çizeyim. Gerçekten yalnızlık sorunum var ve bu durum beni üzmeye başladı. Yaşım da geçiyor sanki. 4 senedir dulum bu önemli değil ama olsun işte sevgili arıyorum ben. Karaman’dan olursa çok daha mantıklı olacaktır.

Arkadaşlık kurmak güzel bir duygu olsa gerek. Şahsen benim son 1 senedir öyle ciddi bir arkadaşım olmadı. Yine de umudum var. Güzel miyim evet gerçekten de çok güzelim. Ama huyumdan mıdır bilemem kabul edilmiyorum.

Karaman Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Ya aslında açık konuşayım mı? Ben seçici bir kadınım. Erkek arkadaşımın anlayışlı, iyi ve mantıklı biri insan olmasını isterim. Tabi çok kişi çıktı karşıma ama biraz da alışmak meselesi. Elektrik alamadığım zaman dünyanın en yakışıklı erkeği gelse boş. O gözlerden ışık çıkmalı bir kere ya anlatabildim mi? Sevildiğimi görmem lazım falan işte. Bunlara dikkat edecek arkadaşlar var ise buyursunlar mesajları bekliyorum ben.

Karaman dul bayanlar olarak belki benim gibi düşünen farklı kadınlar da vardır. Olmalı zaten. Bir kadın sevmediği ya da sevemediği biriyle arkadaş olursa mutsuz oluyor bu her zaman her yerde geçerli. Şuan bile sıkılıyorum yazarken ya neyse benden şimdilik bu kadar arkadaşlar. Var ise talepleriniz önerileriniz falan mesajla yazın numaramı verince sohbete başlarız. Zaten mesaj atan değer veriyordur gözümde. Ben de numaramı hızlıca veririm hiç sorun değil. Sonrası daha önemli çünkü.

Mesaj Gönderin


banner

2 yorum