Karaman Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karaman Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karaman evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Selamlar. Fulya benim adım. Evlenmek için ilanımı açtım. Yaşım 29. Bilemiyorum aslında erken mi davranıyorum falan. İnsanlar evlenmeli ve hayatını düzene koymalı. Güzel ve bakımlı bir bayan olduğum için de taliplerim çok aslına bakarsanız. Lakin doğru insanı arıyorum. Karaman’da oturuyorum. Okul falan bitti işte. İş başvurularının sonucunu bekliyorum. Ama önceliğim bir erkek arkadaş sahibi olmak. Güzel günlere merhaba diyebilmek.

Şimdi arkadaşlar kriterlerimden de bahsedeyim hazır ilanımı açmışken. Birincisi dürüst erkekler her zaman şanslıdır. İkincisi olgun olmalıdır bir erkek. Ağır başlı yani anlatabildim mi? Tabi biraz da kıskanç olursa fena olmaz. Seven insan kıskanır kesinlikle hak veriyorum bu duruma. Ama abartmadan. Ben de kıskancım. Erkek arkadaşımın başkasıyla konuşmasını istemem yani. Her neyse durum bundan ibaret. Mesajlarınızı atarken bunlara dikkat ederseniz numaramı paylaşmış olurum değerli beyler.

Karaman Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Bekarlık mı evlilik mi sorusuyla ilgili geçen arkadaşlar arasında oylama yaptık. Yarısı evlilik yarısı bekarlık dedi. Bence bu durum kişiseldir ya. En önemlisi doğru insanı bulmak gerisi boş. Hepimizin arkadaşı olmuştur, kavgalar, küsmeler, barışmalar falan. Yaşadık yani. Ama hayat ne kadar düzenli olursa o kadar mantıklı yaşanır diye düşünmekteyim.

Benim kuzen var mesela. Mantık evliliği yaptı. Harbiden de mutlu oldu. Seviniyoruz tabi görünce ama diyorum ki neden benim olmadı böyle bir beraberliğim. Olacak biliyorum fakat biz güzel bayanlar biraz sabırsız olabiliyoruz. Of bakalım ya fazla kafanızı da şişirmek istemiyorum arkadaşlar. Mesaj atanlara numaramı veririm. Karaman dışından da yazabilirsiniz ama buradan olursa daha iyi olur. Tanımak, sohbet etmek bunlar güzel şeylerdir. Kısmet bazı durumlar. Önümüze bakalım biz. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et


Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun