Karaman Olgun Bayanlar

Karaman Olgun Bayanlar

İyi günler diliyorum. Karaman olgun bayanlar ile sohbet etmek isteyenler sanırım vardır. Ben de ilanımı açmak istedim. Öncelikle benim ismim Ebru. 39 yaşındayım. Kendimle ilgili bazı sıkıntılarım var. Yalnızlık gibi mesela. Çok can sıkıcı bir durum olduğunu söylemekte yarar var tabi yaşayan bilir. Karaman’da oturuyorum. Çalışan bir bayanım. Bunun dışında bazı beklentilerim de var tabi ki şimdi onları da paylaşacağım sizlerle. Arkadaşlar değer vermek güzel bir şey değil mi? Peki değer verip değer görememek? Ben böyle bir şey yaşadım. 1 sene önce falan, erkek arkadaşımın farklı birini sevdiğini öğrendim ve artık insanlara olan güvenimi yitirdim. Bu nedenle artık seçici olmaya başladım. Kriterlerime uymayanlara ne yazık ki telefon numaramı vermeyeceğim.

Karaman Olgun Bayanlar İlanları

Şimdi arkadaşlar yalansız bir aşk arıyorum ben. Yaş kriterim yok ancak insanın kadına saygısı olacak. Yanlışsam düzeltin ama aynı anda iki insan sevilmez arkadaşlar. Ben böyle bilirim. Tabi önceliğim arkadaş olmak. Evlenmek gibi bir durum bilemem. Karaman olgun bayanlar genelde böyle düşünebilir ya da düşünmez. Her şey kişiseldir unutmayın lütfen. Neyse kriterlerime gelelim o halde.

Dürüstlükten sonra beklentim kadına değer veren bir arkadaş bulmak. Günümüz erkekleri elbette romantik de olur, sevecen de olur çok da değer verir. Fakat bunu abartmamak lazım. Aşırı kıskançlık sevgiyi bitirir yani bu da bir gerçek. Her ne kadar insanların sevgisini abartma gibi bir huyu olsa da lütfen bu konuda dikkat edelim. Çok güzel olabilirim ya da bakımlı olabilirim ama bu kısıtlanmam gerektiği anlamına gelmemelidir. Benim diyeceklerim bu kadar. Sizlerden o güzel mesajlarınızı bekliyorum. Numaramı ancak böyle gönderebilirim dediğim gibi. Şimdilik kalın sağlıcakla.

Mesaj Gönderin


banner

3 yorum