Kayseri Bayan Arkadaş

Kayseri Bayan Arkadaş

Kayseri Bayan Arkadaş Bulma. Merhaba kendime uygun Kayseri’de erkek arkadaş arıyorum ismim gamze. 24 yaşındayım hayatı gezmeyi eğlenmeyi seven iyi eğitimli yüksek lisans sahibi bayanım. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler keşfetmek amacı ile bu ilanı bırakıyorum. Fakat öyle önüme her gelenle tanışma arkadaş olma amacında değilim. Farklı bir yaşam tarzım var. Gezmeyi eğlenmeyi seven doğa ile ilgilenen biriyim. Kamp kurmayı, gece konaklamayı yeni yerler görmeyi oldukça seviyorum. Benim gibi doğa sever ve bu tarz şeyleri seven kişilerle tanışmak önceliğim olacak.

Bunun haricinde 170 boyunda 50 kilodayım. Fotoğraf bana ait fikir edinme açısından size yardımcı olacaktır. Kendine bakmayı seven yapıdayım. Her kadın gibi alışveriş tutkum oldukça fazla. Müzik dinlemek, spor yapmakta ilgi alanlarım arasında. Kısaca kendimle alakalı şeyler bu kadar olsa gerek.

Kayseri Bayan Arkadaş İlanları

Kayseri bayan arkadaş arayanların neden benimle arkadaş olmak istediklerini mesajlarında detaylıca belirtmesini istiyorum. Amacınız ne? Neden benimle arkadaş olmak istiyorsunuz? gibi sorularımı cevaplarlarsa çok memnun olurum. Çünkü bunlar benim için son derece önemli şeyler. Ee tabi birazda romantiklik bunların yanında harika olurdu gibi sanki 🙂 Odun olmayın yeter anlayacağınız benim için.

Lütfen kriterlerime uygun medeni ilerisi için evlilik düşünen kibar, kadına nasıl davranmasını bilen karizmatik yakışıklı beyleri beklemekteyim. Amacının dışına çıkacak olanlar fotoğrafı olmayanlar lütfen benimle iletişime geçmesin. Tüm alakalı kişilerden mesaj bekliyorum. Bakalım beni benden hanginiz alacak 🙂

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

  1. Merhaba Gamze bende 26 yaşındayım senin yazdıklarını bende seviyorum ama artık tek başına onları tek başına yapmaktan sıkıldım belki seninle gezersem hayat daha eğlenceli olur ne dersin (: