Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları

Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları
Şikayet Et
Açıklaması

Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları. Günümüz şartlarında yalnız kalmak gerçekten zor. Bu yüzden kendisine dost arayan zengin kadınların birçok platformda bilgilerini paylaştığını söyleyebilirim. Bende aynı şekilde yalnızlığımı paylaşacak ve huzurlu bir şekilde görüşebileceğim insanlarla bir araya gelmek istiyorum.

Erkek Arayan Dul Zengin Bayanlar

Kendimi tanıtmaya başlamadan önce söylemek istediğim bazı şeyler var. Zengin bir kadın olduğunuzda hayat size farklı davranmıyor. Sadece imkanlarınız olanaklarınız fazla. Bir şeyleri elde ederken kolay erişebilmeniz avantaj ama görüyorsunuz ki bende boşandım ve hayatımda ki eksikliği, boşluğu doldurmak için böyle bir ortamda arkadaş ve sevgili arayışındayım. Evliliğim süresince fazlası ile üzüldüm. Hayatıma girecek olan kişinin bu tarz şeyleri bilmesi ve ona göre davranmasını istiyorum. Zengin Dul Bayan Arıyorum diyenler özellikle bunlara dikkat ederse çok ama çok sevinirim. Hem uzun süreli bir arkadaşlığın temelini de atmış oluruz bu şekilde.

Dost Arayan Bayanlar ile Hemen Tanış

Dost arayan bayanlar çoğu zaman kendini yalnız hissederek duygu ve düşüncelerini paylaşmak istediği insanları tanımayı amaçlar. Kendimden de kısaca bahsetmem de sanırım fayda var. Burçin benim adım. Oldukça çekici ve bir o kadar da bakımlıyım. Sarı saçlı 170 boyunda 53 kiloda giyimine son derece özen gösteren, kişisel bakımlarını aksatmayan düzgün diksiyonlu tabiri caizse tam bir hanım efendiyim. Eğitimimi yurt dışında aldım. Eski eşimle medeni bir şekilde boşandık ve herkes kendi yoluna gitti. Hayat benim için bitmedi ve devam ediyor. Belki çok güzel şeyler yaşanır bilemeyiz bunu.

Bu yüzden kendine dost arayan zengin bayanlar arasında yer aldığımı söyleyebiliriz. Boş vakitlerimde sohbet etmek ve dinlenmek gibi alternatifleri değerlendiriyorum. Ama beni sohbet konusunda mutlu edecek bir insana ne yazık ki henüz ulaşamadım. Buradan düşüncelerimi paylaşarak benimle aynı düşüncede olan insanları tanımayı istiyorum.

Dul zengin kadınlar sitesi

Zengin kadınlar sitesi olarak bu siteyi tercih etmemde ki en büyük nedenlerden biriside arkadaş tavsiyesi diyebilirim. Benim gibi zengin dul kadınlar dan biri olan arkadaşım bu site üzerinden uzun sureli kalıcı arkadaş ve dostluklar kurduğunu anlata anlata bitiremediği için burayı tercih ettim. Güvenilirliğinden asla şüphe duymak istemiyorum bile. Yapmış olduğum evlilikten 2 çocuğum var. Zaman zaman benimle zaman zaman babaları ile kalmakta. Kendime fazlası ile vakit ayırabiliyor ve hayatıma girecek olan kişiyle de fazlası ile zaman geçirme amacındayım.

Kendine Dost Arayan Zengin bayanlardan Biriyim

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum.Bunu söylediğimde aldığım mesajlar oldukça ilginç geliyor. Bizim arkadaş sevgili aramaya hakkımız yok mu? Başka bir gezene mi gitmemiz gerekiyor? Bu size neden garip geliyor? Yani evet maddi durumum iyi. Neyse konuyu dağıtmadan devam edeyim. Sabit bir gelirim var. Tanışacağım insanla uzun süreli birliktelik yaşamam durumunda her ikimize yetecek kadar birikimim ve her ay düzenli olarak kazançlarım mevcut. Ancak zengin dul bayanlar çoğu zaman şanssızdır (Örnek ben :). ) Bugüne kadar beni maddiyat için seven birçok insanla karşılaştım. Tabi ki artık görüşmüyorum çünkü ben böyle olmasını, beni belirli menfaatler için seven, değer vermeyen bir araç olarak gören kişiler istemiyorum hayatımda.

Zengin bayan arıyorum diyen erkeklerin sadece maddiyat için değil, farklı amaçlar için benimle beraber olmalarını istiyorum. Benim aradığım şey, karşımdaki erkeğin beni koruyabilmesi, sevebilmesi ve anlayabilmesidir. Bu yüzden iletişime geçmek istiyorsanız, kriterlerime uygun bir şahsiyet olup olmadığınızı son bir kez değerlendirmenizi rica ediyorum.

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Dost arayan zengin kadınların telefon numaraları gibi talepler çok gelmekte. Bu doğrultuda telefonumu vermeyi çok istiyorum ama biraz çekincelerim var. Malumunuz sanal bir yerdeyiz ve karşımda ki kişiyi birebir görüp gözlemleyemediğim için güven konusunda sorun yaşıyorum. Sonuçta insanlar amaçlarına ulaşmak için türlü türlü yalanlara baş vurabiliyorlar. Ama emin olun sesimi duyduğunuzda güzelliğim kadar sesimden de etkileneceğinizden hiç şüphem yok. Bunun dışında yazmak istediklerimi aslında sohbet esnasında paylaşmanın daha doğru olacağı inancındayım. Kendini bana uygun ve hazır hissediyorsan mesajını bekliyorum 😉

Arama sonuçları : Erkek arayan zengin bayanlar, Dost arayan bayanların telefon numaraları

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

Daha Fazla Yorum