Kırıkkale Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkale Evlenmek İsteyen Bayanlar
Açıklaması

Gülce ben. Nasılsınız bakalım herkes iyi mi? Burada olduğunuza göre heyecanlısınız benim gibi. Kırıkkale evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanlar vardır eminim. Yaşım 25. Tam evlilik çağındayım sanırım. Bu konuda daha fazla beklemek istemiyorum aslında. Kendime uygun adayı bulursam evlenirim hemen gerçekten aşk falan içimizde kalan duygular da var. Sevmek ve sevilmek güzeldir. Ama nasıl güzel biliyor musunuz? Doğru kişiyle doğru zamanda güzel. Bunun dışında yaş kriterim var. 34 yaşını geçmemiş erkeklerin yazması daha uygun olacaktır. Arkadaşça takılmak amacında değilim. Tamamen evlilik hayali üzerine yaşıyorum şu sıralar. Bu kararı da 1 sene önce aldım.

Teklifleri değerlendirirken erkeklerde aradığım bazı özellikler var. Dürüstlük, kibarlık, ağır başlılık. Bunlar varsa çok iyi. Olmayanlar da oldurabilir sonuçta. Ama erkek dediğin ağır olacak ya değil mi? Sevdiğini koruyacak, onu yalnız bırakmayacak falan. Aman ya kime anlatıyorum ki kendim konuşuyorum burada ama bilginiz olsun diye. Mesaj atarken bunları göz önünde bulundurun diye arkadaşlar. Çok da sıkmak istemiyorum sizi.

Kırıkkale  Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Bekarlık sultanlıktır diye bir söz var herkes bilir. Ama bir bayan sultan olmak için doğru kişiyle evlenmelidir diye düşünüyorum. Bu konuda lütfen beni destekleyenler var ise mutlaka yazsınlar. Günün herhangi bir saatinde telefonun başındayım sorun yok. Yeter ki aradığım prens gelsin ya. Kırıkkale evlenmek isteyen bayanlar ilanı açmaktaki maksadım da aslında bu. Tamam çevremden de bulabilirim ama heyecan olsun biraz.

Sessiz ve sakin bir yerde yaşamak istiyorum. Eşimle beraber huzur dolu bir hayat arıyorum. Bakalım ya yine de hayırlısı olsun. Ruh ikizini bulmak tecrübe istemiyor, şans istiyor. Hem de benim gibi güzel bayanlar için bu çok önemli.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*