Kırıkkale Olgun Bayanlar

Kırıkkale Olgun Bayanlar
Açıklaması

Selamlar ben Perihan. Kırıkkale olgun bayanlar arasında olduğumu söylemek isterim. Aslında burada olma nedenim kendime arkadaş bulmak. Yaşım 47. Bir an önce yalnızlığımı sonlandırmak istiyorum ya gerçekten bu konuda yanımda olmak isteyenler varsa mesajlarınızı bekliyorum. Her geçen gün sıkıntılarım artıyor. Ne bileyim işte arkadaşlar benimde bir arkadaşım olsun yani çok mu şey istiyorum. Bir de olgun bayan denince ne anlıyorsunuz bunu da bilmek isterim arkadaşlar. Tamam çevremde çok insan var falan ama insan merak ediyor. Dilerim ki iyi bir arkadaşlık kurayım ve onunla güzel şeyler düşüneyim. Daha yaşımın verdiği rahatlık üzerimdeyken bilemeyiz belki de evlilik kararı alırız.

Arkadaşlar Kırıkkale olgun bayanlar arıyorsanız biraz şanslı olmanız gerekiyor. Her insan birbirinden farklıdır. Huyu, güzelliği falan ne bileyim hep iyilerle karşılaşmak gerekiyor. Bu biraz şans işi. İşte o şans karşınızda şuan. Abartmayı da sevmem. Zaten bakımlı olan her bayan güzeldir kimse kusura bakmasın. Umarım istediğim kriterlere uygun birini bulurum ya başka amacım yok.

Kırıkkale Olgun Bayanlar Telefonu

Kriterlerimdem bahsetmedim sanırım. Arkadaşlar gündelik hayatta ben önce konuşma tarzına bakarım. İnsanlar gerçekten kibar olmalı bence. Bir defasında karşıma çıkan erkeğin saygılı olması da şart. Ben yaşa fazla takılmam ama görünüş de biraz önemli. Aman ya aslında en önemlisi sevgi sunması arkadaşlar. Gerisi yalan ya.

Olgun bayan arkadaş arayanlar mesajlarını atabilir. Yorumlardan numaramı paylaşmıyorum maalesef. Haliyle önce mesajlarınızı yazın. Kendinizi az da olsa tanıtın. Gerisi bende. Ha bir de olgun bayan arkadaşınız oldu mu daha önce onu da söylerseniz çok sevinirim. Umarım en kısa zamanda görüşürüz. Ben buralarda olacağım. Sevgiyle kalın arkadaşlar. Sevgi her şeyden önemli unutmayın.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*