Kırşehir Dul Bayan

Kırşehir Dul Bayan

Selamlar. Fadime ben. Ya adımla çok dalga geçiyorlar şakasına ama siz bu tür şakalar yapmayın olur mu? Yaşım 37. Kırşehir dul bayan arıyorsanız ve yeni bir hayata merhaba demek istiyorsanız buradayım. Aslında ben kırgın kalpli bir kadınım. Bir kere üzüldüm bu hayatta haliyle insanlara bakış açım değişti. Bunu tekrar düzeltecek bir erkek arıyorum işin özü bu. Yaşıma da aldanmayın lütfen 25-26 gösteriyorum. Uzun boylu güzel bakımlı bir kadınım. En çok da bu yönümü seviyorum bana bayılıyor herkes ya daha geçen gün evlenme teklifi aldım ama yok istemedim.

Benimle arkadaş olmak isteyenlerden birkaç ricam var. İlk olarak dürüst müsünüz? O zaman yazabilirsiniz. İkincisi kadınlara değer veriyor musunuz? Buyurun o zaman özelden telefonumu gönderirim. Benim temel felsefem bunlar üzerine kuruludur arkadaşlar. İnsanlar arası iletişim iyi olmalı. Hele ki güzel bir kadın ile erkek arasından zaten su sızmamalı.

Kırşehir Dul Bayan Telefon Numaraları

Evet şimdi gelelim bir diğer meseleye. Arkadaşlar evli erkekler çok yazmaya başladı. Lütfen bu konuda titizim ben. Hayır evlilerle arkadaş olamam. Sohbet filanda etmek istemiyorum. Bu yüzden Kırşehir dul bayan arıyorum diyorsanız bekar olacaksınız. Son günlerde farklı şehirlerden arkadaş olmak isteyenlerle karşılaşıyorum adam diyor evliyim ama mutlu değilim. Hayır orada dur arkadaşım git ve eşini mutlu et.

Şu güzel hayatta paylaşılamayacak bir şey yok. Bu nedenle sizden ricamdır kriterlerime uyum sağlıyorsanız numaramı isteyin. Yoksa da yazın arkadaş oluruz sadece. Sevgili olamam yani herkesle. Başka da aklıma bir şey gelmiyor canlarım. Ha bir de Kırşehir’de yaşayanlar yazarsa daha iyi olur ben şehir dışına çıkamam ya bilmiyorum seviyorum buraları bırakamıyorum. O yüzden arkadaşlığım da burada devam etsin istiyorum

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

  1. Merhaba Fadime hanım Kırşehir’den Osman ben nasılsınız iyisinizdir inşallah sizi yakından tanımak ve ciddi bir arkadaşlık kurmak isterim sizinle eğer sizin içinde uygunsa benimle irtibata geçer misiniz