Kız Arkadaş Bulma

Kız Arkadaş Bulma

İyi günler millet. Nasılsınız bakalım? Kız arkadaş bulma konusunda çok araştırma yapılıyor ya o yüzden ben de şansımı buradan denemek istedim. Çiçek adım. 24 yaşındayım. Canı sıkılan ve arkadaş yapmak isteyenler artık bana yazabilir. Bunun haberini vermek istedim kısacası. Ben de erkek arkadaş arıyorum çünkü. Günümüzdeki aşklar biraz yalan olmuş. Ya da bana mı öyle geliyor? Yahu benim yaşadığım bir arkadaşlıktan örnek vereyim size olur mu? 5 dakika okursanız çok sevinirim.

Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Çevremdeki pek çok erkek kız arkadaş bulma siteleri üzerinden yeni insanlarla tanışıyor. Bu kadar kolay mı bilmiyorum ama kız arkadaş bulma biraz zor. Neden? Çünkü kafa yapısına uygun birini bulmak inanın mucize gibi bir şey. İşte bu duruma son vermek için sizlerle tanışmak istedim. Arkadaş bulma siteleri için söyleyeceğim bazı şeyler var. Tamam bu durum biraz stresli olabilir. Özellikle de kızları aşk konusunda ikna etmek inanın zor. Ben biliyorum ya kankamın etrafında iki yıl dolaşan erkek sonunda pes etti. Bu sadece bir örnek. Daha fazlasını konuşmak için yazmanızı rica ederim.

Dürüst Kız Arkadaş Arıyorum

Kız arkadaş arıyorum diyenler genelde dürüst kız arkadaş arıyor. Gayet de haklılar. Destekliyorum sonuna kadar. Bunun yanı sıra erkeklerin de dürüst olması lazım. Kız arkadaş bulmak kolay değil biliyorsunuz. Bari bulduğunuzu da yitirmeyin kısa sürede. Aşık olmak da çok zor bu bir gerçek. Yine de ben gelecek olan tekliflere açığım arkadaşlar. Yeter ki aşkı ve sevgiyi bana tattırsınlar. Gelecek mesajlara göre insanları değerlendireceğim ve bana uygun olanla umarım ki arkadaş olacağım. Lütfen seviyeli mesajlar atalım arkadaşlar. Direkt teklif etmeyin. Ben numaramı da vereceğim haliyle.

Mesaj Gönderin


banner

2 yorum

Daha Fazla Yorum