Whatsapp Kız Telefon Numaraları

kız numaraları

Whatsapp Kız Telefon Numaraları arayanlara merhaba. Gül yüzlü Gonca ben. Gül yüzlü olarak söze başlamamın nedeni arkadaşlar arasında bu lakabın çokça kullanılması aslında. Beden güzelliğine önem verdiğim gibi yüz güzelliğime de her zaman önem veren 28 yaşında bir kadın olarak sizlerle sohbet etmek istedim. Ayrıca bayan telefon numaraları arayanlar için de yazımın sonunda bir sürprizim olacak. İlk hedefim whatsapp sohbet etmek isteyen erkek arkadaşlar ile tanışabilmek.

Önce kendimden bahsetmek istiyorum sizlere. Reel bir hayatı olan yani çalışan ve ayaklarının üzerinde duran bir kadınım. Çevremde kadın ve erkek çok sayıda insan var. Haliyle arkadaş çevremin geniş olduğunu söyleyebilirim. Fakat bu durum son zamanlarda beni mutsuz etmeye başladı. İnsanın sevebileceği derdini anlatabileceği birileri mutlaka olması gerektiği kansındayım. Hal böyle olunca da sevgili hasreti çekmiyor değilim. 

Kız Numaraları

Benim gibi birinden kız numaraları isterken yada kadın telefon numara arayışındaysanız dikkatli olun çünkü aynı insanlarla aynı sohbeti yapmaktan sıkıldım. Sürekli çıkar ve kullanılmaktan gerçekten bunaltı geldi diyebilirim. Bu yüzden de online olarak da görüşebileceğim bir arkadaş arıyorum. Tabi bu arkadaşlığın belirli sınırları olacak. Telefonla özellikle Kameralı sohbet etmek isteyenlerin benimle iletişime geçmesi ve mesaj göndermesi yeterlidir.

Kız Numaraları arıyorum diyenler her zaman kadın numaraları sayesinde yeni insanlarla tanışmaktadır. Ben de tanışmak isteyeceğiniz ve uzun süre telefonda sohbet edeceğiniz bir bayanım. Bu yaşıma kadar çok sayıda ciddi arkadaşlıklarım oldu. Ama bir türlü aradığım gerçek aşkı gerçek sevgiyi bulamadım. Aradığımı bulamayınca da tamamını sona erdirmek zorunda kaldım. Bu yüzden bir dost gibi sohbet edeceğim, derdimi anlatabileceğim arkadaşa ihtiyacım var. İşte bu yüzden whatsapp bayan telefon numarası arayanlar için ilan bırakmanın doğru olacağını düşündüm.

Whatsapp Kız Telefon Numaraları ile Görüntülü Sohbet

Günümüzde artık gerçek arkadaşlık rastlamak çok zor. Yine de bir umut diyerek düşüncelerimi burada paylaşmak istiyorum. Eğer gerçekten mantıklı ve güzel görüntülü whatsapp bayan sohbet arkadaşı arayışında iseniz bana buradan yorum bırakacak arkadaşlar ile telefonda sohbet edebilirim. Ancak sohbetin farklı yönlere çekilmesinden hiç hoşlanmam. Karşımdaki gerçek bir insan olsun bu bana yeter. Manevi anlamda koruması da çok hoşuma gider. Eğer gerçek bir bayan arkadaş telefon numarası arıyorsanız tam karşınızdayım ve mesajlarınızı dört gözle beklemekteyim. Aranızdan şimdilik ayrılırken hepinizi selamlıyor ve sağlıcakla kalın diyorum.

Aranma Sonuçları : Whatsapp Kız Telefon Numaraları, Whatsapp kadınlarla sohbet

Mesaj Gönderin


banner

8 yorum

  1. Selam. ben İlker. Bandırmada oturuyorum. 70 yaşındayım, emekli muhasebeciyim. Boşandım. Yaşın önemi yoksa sizinle arkadaş olmak istiyorum.

Daha Fazla Yorum