Koca Arayan Bayanlar

koca arayan bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması

Gizem ben arkadaşlar selamlar herkese. Aslında koca arayan bayanlar arasında olduğumu söyleyebiliriz. Hayatımda sadece 2 kişiyle arkadaşlığım oldu. Bir şekilde anlaşamadık ve bitirdik. Zaten nişan yapmadan karşımdaki erkeği yeterince tanımaya çalışırım. Asıl önemli olan durum ise beni koruyup kollayabilecek bir erkek arkadaş arıyor olmamdır.

Ancak maalesef bugüne kadar aradığım kriterlere sahip bir kişiyi bulamadım. Bu nedenle düşüncelerimi buradan paylaşmayı daha uygun buldum.

Koca Arayan Bekar Bayanlar

Güvenilir koca arayan bayanlar pek çok sitede ilan bırakıyor aslında. Bu nedenle gerçekten de bir arayış içerisinde olanlara geri dönüş yapıyorum. Sadece mesaj bıraktıktan sonra sizlerle görüşme yapabilirim. Tabi ki herkese tek tek dönüş yapmam mümkün değil. Kelimelerin anlamı olmalı en azından.

Bir bayan ne ister diye merak edenlere söyleyecek çok şey var aslında. Önce güven sağlamalı bir erkek. Sonra da saygılı olmalı kadına. Sevgi ise en son gelir hayatta. Zaten bu kriterlerin olması, sevgiyi de beraberinde getiriyor. Eş arayan bayanlar olarak duygularımızın bazen mantıklı olmadığını da düşünebilirsiniz. Yine de bu süreçle ilgili olarak karşıma çıkacak erkeklerin yapısını da merak etmiyor değilim.

Eş Arayan Bayanlar

Her zaman paradan yana olan kadınlar ve erkekler kaybetmeye mahkumdur. Bu yüzden manevi anlamda içi güzel olan kadının eşine daha bağlı olacağını düşünüyorum. Maddi durumum da sorun yok. Eş arayan bir bayan olarak erkeğin çalışması gerektiğini de söylemek isterim.

O halde koca arayan bayanlar ile ilgili tutumunuzu değiştirmek ve gerçekten güzel bir bayanla arkadaş olmak için lütfen bana mesaj bırakın. Uygun gördüğüm kişilere elbette dönüş yapacağımı unutmayın. Asıl sorun şu ki günümüzdeki erkekler güven vererek arkadaş olabiliyor ve sonrasında bu güven yerini stres ve kavgalara bırakabiliyor.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba adım İsmail aslen Ağrılıyım doğma büyüme Tekirdağlıyım ailemle yaşıyorum 39 yaşındayım 1 evlilik yaptım çocuğum yok bir sene evli kaldıydım anlaşamadık ayrıldık özel bir şirkette iş makinası operatörüyüm ciddi düşünüyorum

  2. Merhaba, öncelikle gözlerinizin çok ama çok güzel olduğunu söylemek istiyorum. Yazdığınız stresi bende çok yaşadım ve boşandım. İyi arkadaş olabileceğimi düşünüyorum.

  3. Gizem hanım hayırlı sabahlar ben Mustafa Konya’dan yaş 47 boy 185 yalnız yaşıyorum bana mesaj atarsanız sizinle arkadaş olmak isterim

Daha Fazla Yorum