Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar. Kadriye benim adım. Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar arayışında iseniz buyurun mesajlarınızı atabilirsiniz. Gerçekten günün her saatinde düşünüp durdum ve kararımı verdim. Evet, evlilik bence bana göre. Yaşım 28. Son derece bakımlı ve güzel bir bayan olduğumu da söylemek istiyorum. Çünkü insanlar genelde güzelliğe bakıyor evlenmek isterken. Ancak biraz da huy meselesine bakılmalı bence. Çünkü hayatınız boyunca bu kişiyle evli kalacaksınız yani ne bileyim güzellik çok da önemli mi anlayamıyorum. Neyse mesaj atan beyefendilere zaten numaramı vereceğim için duruma göre hareket ederiz. Sohbette yani birtakım sorular soracağım aklınızda olsun.

Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Şimdi gelelim benim isteklerime. Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar konusunda ciddi bir arayış içinde olup olmadığınızı kolay fark edebilirim. Çünkü bu konuda deneyimliyim. İnsan evleneceği bayanla konuşurken heyecanlanır. Ne bileyim mutlu olur sanırım. Ama keyfine arkadaş olmak için zamanım yok. Tamam çok ısınırsam arkadaş da oluruz sohbet ederiz ama niyetim evlenmek arkadaşlar lütfen bunun bilincinde olarak mesajlarınızı gönderin bana.

Evlenmek İsteyen Yabancı Bekar Bayanlar

Evlenmek isteyen yabancı bayanlar arasında yerimi almak biraz heyecanlandırıyor açıkçası. Çünkü bu zamana kadar hiç evlenmedim ya da böyle bir karar zaten almadım. Asıl sorun şu ki doğru insanı nasıl bulacağım? Bunun için sohbet ederek karar vermek daha mantıklı sanki. Telefonda görüntülü arayacağımı da söylemek istiyorum. Her önüne gelene ‘evet’ demem bunu da söylemekte yarar var. Neyse bakalım gelsin mesajlar.

Sözlerimi tamamlamadan önce daha önce hiç evlenmemiş arkadaşların mesaj atmasını rica ediyorum arkadaşlar. Bu durumu ancak böyle aşabiliriz diye düşünüyorum. Şimdilik ben kaçar Mesajlarınız gerçekten önemli arkadaşlar bilmiş olsun. Tek tek okuyup döneceğim merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

  1. Merhaba adım bayram Türkiye Bilecik’te oturuyorum niyetim Yuva kurmak boş sohbet veya gönül eğlendirmek değil yaşım 44 eğer sizin için yaş veya uzaklık sorun olur mu olmazsa mesaj atmanız yeterli

Daha Fazla Yorum