Mersin Evli Çift

Mersin Evli Çift
Açıklaması

Hayatımızın monotonluğundan kurtularak, farklı sosyal alanlara yönelmek adına bu ilanımızı bırakmak istiyoruz. Farklı hayat tarzlarına sahip olan bizim gibi Mersin evli çift arkadaşlar ile tanışma amacı güdüyoruz. Bu konuda seviyeli bir arkadaşlık ortamını meydana getirme düşüncesindeyiz. Arkadaşlık ve dostluk kavramları bizim için son derecede önemlidir. Bizim gibi bu erdemlere fazlasıyla değer veren gerçek kişilerle tanışıp arkadaş olmak istiyoruz.

Yeni eğlenceler ve farklı deneyimler yaşamak isteyen tüm evli çiftlerle kapımız açık. Böylelikle Mersin civarında yalnızlığımızı gidererek farklı bir hayata adım atmaya başlayacağımızı da söyleyebiliriz. Öncelik olarak bu platform üzerinden sohbet edeceğimiz çiftlerle sonrasında gerçek hayatımızda sohbet etmeye başlayabileceğiz.

Mersin Evli Çift Arkadaşlar Arıyoruz

Yeni evli bir çift olarak Mersin ve çevre noktalarında ikamet eden çiftlerle iletişim kurmak istiyoruz. İlgi alanlarımızın uyuştuğu ve hayat biçimlerimizin de benzerlik gösterdiği kişilerle yakınlık kurarak boş zamanlarımızın çoğunu bir arada geçirmek için heyecanla bekliyoruz. Bu ilana dönüş yapan kişilerle de hemen iletişim kurmaya başlayacak ve son derecede samimiyet içeren arkadaşlığımıza dair ciddi adımları ilk andan itibaren atmaya da başlayabileceğiz.

Kaliteli bir arkadaşlık kurmak adına bu tip bir girişimde bulunmaktayız. Eşim özel bir okulda öğretmenlik yapan 178 cm boyunda ve 56 kg olan bir kadındır. Ben ise 190 cm boyunda ve 88 kg olan biriyim. Ben de özel bir şirkette mühendis olarak çalışmaktayım.

Maddiyata önem vermeyen ve tamamen insani ötürü bizimle yakın içerisinde olmak isteyen kişileri beklemekteyiz. İsteklerimiz bu konuda olacak ve herhangi bir maddi durumun ortaya çıkması halinde de iletişimimizi kesmekte kararlıyız.

-

3 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *