Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

İyi günler diliyorum herkese. Görüyorum ki birçok kişi nasıl bayan arkadaş bulurum sorusunun yanıtlarını arıyor. Aslında biraz zor olabilir şu sıralar. Çünkü eski aşklar kalmadı gibi. Yine de var olanları bulmak lazım. Atiye benim ismim. 25 yaşındayım. Bayan arkadaş arayanlar var ise bana yazabilir. Benim de erkek arkadaş aradığımı söylemem doğru sanırım. Yalnızlıktan mı yoksa aşksızlıktan mı bilemedim ama inanın sizden daha çok heyecanla bekliyorum gelecek her yorumu ve mesajı. Bu yüzden de bayan arkadaş arıyorum diyenlerin sadece bir yorum uzağındayım.

Günümüzde bayan arkadaş bulmak zor dediğim gibi ama imkansız değil. Çok kişi var çevremde öyle güzel arkadaşlıklar kurup ilerlemiş ve ciddi şeyler düşünmeye başlamış. Evlenmek üzere olan arkadaşlarım da var. Umarım herkes mutlu olur. Tek istediğim bu zaten. Ama kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum. Zamanı geldi ne dersiniz? İnsanların bana bakış açısını da söyleyeyim mi?

Bayan Arkadaş Nasıl Bulurum?

Görür görmez hemen evlenelim mi diye soruyorlar. Ya da beraber güzel vakit geçirelim mi diyorlar. Bir dakika ya dursanıza. Daha tanışmadan bu ne acele? Neyse kızmak da istemiyorum biraz heyecanlı olan insanlar her zaman vardır.

Yine de nasıl bayan arkadaş bulurum diye soranların karşısında şimdilik ben varım. Umarım güzel bir arkadaşlık kurabiliriz. Ben ciddiyim. Ciddi düşünen bayanlardanım. Güzellik konusundaki düşüncelerinizi de lütfen söyleyiniz. Yani çok mu güzel biriyle sevgili olmak istersiniz yoksa evlenmeyi mi istersiniz ilk görüşte? Ya da ne bileyim ilk görüşte aşk var mı size göre? Tüm bu soruların yanıtlarını merak ediyorum arkadaşlar. O halde ben şimdilik mesajlarla ilgili beklemeye koyulayım. Telefon numaramı da sadece mantıklı yorum yapan ve mesaj atan arkadaşlarla paylaşacağım bilin istedim.

Mesaj Gönderin


banner

7 yorum

  1. Selam unutma ki! hayatta her şey para değildir ben her zaman helal para kazanmak istemişimdir bu yaşa kadar da hiç bir şeyim olmadı. Her şeyin hayırlısı olsun.

  2. Bu devirde doğru birini bulmak zor ama imkansız değil ben bulamadım herkes menfaatçi olmuş kendi çıkarını düşünüyor kısmetse olur arkasından koşmaya gerek yok bende eşimden ayrıyım size hayırlı kısmetler kolay gelsin

  3. Selam ben İzmir’den Ömer sizinle tanışmak görüşmek isterim tabi sizde isterseniz cevabınızı bekliyor olacağım iyi günler diliyorum hoşça kalın.