Olgun Bayan Arayanlar

Olgun Bayan Arayanlar

Olgun bayan arayanlar için hazırladığım ilanıma hepiniz hoş geldiniz. Ben Alev. 37 yaşında hiç evlenmemiş yaşamayı ve hayatı seven güzel bakımlı ne istediğini bilen kendisi ile barışık bir bayanım. Olgun bayan sitesi olan bu mecradan kendime erkek arkadaş arayışındayım.

Biraz size kendimden ve yaşam tarzımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle bilmenizi isterim ki çok duygusal bir yapıya sahibim. Zaten bu yaşıma kadar evlenmemiş olmamın sebebi de gerçek aşkın peşinde koşup onu arıyor olmamdır. Neyse beyaz atlı prensimi kaçırdım sanırım 🙂 170 boyunda 52 kiloda sarışın bir bayanım. Kılık kıyafetime ve bakımıma oldukça özen gösteririm. Bir sigorta firmasında çalışıyorum ve yalnız yaşıyorum.  Hayvanları çok seviyorum. Köpük adında ufak bir köpeğim var. Karşımda ki kişiden beklentim kesinlikle maddiyat değildir.

Bekar Olgun Bayan Arayanlar

Hayatıma bu güne kadar giren kişilerle nedendir bilinmez bir türlü o istenen enerjiyi, o tutkuyu yakalayamadım. Yukarıda da belirttiğim üzere arayışım aşk olunca gerisi bana boş gelmiş olsa gerek. Ee birde şansımı buradan denemek istedim. Tabi düşüncelerimi biraz daha gözden geçirip yaşımında verdiği olgunla hareket ederek. Yaş takıntım yok bu arada bilmiş olun.

Olgun bayanla tanışma ve onlarla arkadaş olma bir çok erkeğin istediği bir şeydir. Diğerlerine göre daha oturaklı ve daha iyi kararlar alabildiğimiz için olsa gerek bu durum. Fakat her önümüze gelenle tanışıp sohbet edeceğim anlamına da gelmemeli bu. Kendi ayakları üstünde duran aklı başında ne istediğini bilen sohbeti ile doyuran karşında ki insana güven veren kişiler ilk tercihimdir.

Tekrar söylüyorum benim gibi olgun kadınlarla tanışma işi sandığınız kadar kolay değil beyler bunu bilin. Belirttiğim kriterlere mutlaka uymanız ve bunları barındırmanız gerekiyor. Olgun kadın bulma amacında olan ve belirttiğim özelliklere sahip olan tüm erkek arkadaşların bana yazmasını ve iletişime geçmesini istiyorum.

Arama Sonuçları : Olgun bayanlar arıyorum, Olgun bayan arayanlar

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

Daha Fazla Yorum