Olgun Dul Bayanlar

Olgun Dul Bayanlar
Şikayet Et
Açıklaması

Olgun Dul Bayanlar arayan ve arkadaş olmak isteyen herkese kocaman merhaba diyerek ilanıma giriş yapmak istiyorum. Genelde bir çok erkek olgun bayan arıyorum diyerek ilanlar açmakta. Bende bu site aracılığı ile bana ikinci baharımı yaşatacak bir beyefendi ile tanışmak ve arkadaş olma amacındayım. 39 yaşında, kumral ve dul bir bayanım. Eğer benim gibi bir dul bayanlar arıyorum diyorsanız hemen ilanımın  detaylarına geçiyorum. Bildiğiniz üzere yalnız olmanın bazı zorlukları var. İnsan hayatında her zaman yanında ki erkeğin onu koruyup sahip çıkmasını ona değer vermesini onu dinlemesini ister. Değerli ve özel olduğunu hissetmesi bir kadın için paha biçilemez bir şeydir.

Bende olgun bayan olarak beni rahatsız edecek kişiliğime ve karakterimle örtüşmeyen  kaba saba insanlarla ne bir araya gelirim nede hayatıma sokma uğraşında olurum. Hayatımda bu tarz insanlara kesinlikle yer yok. Lütfen bunların bilincinde olun.

Olgun Dul Bayanlar İle Arkadaşlık Kurmak Neden Zor?

Çünkü zor bir yapım olmamasına rağmen hayatta bazı şeyleri görüp geçirmiş bir kadın olarak biraz titiz ve ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahibim. Bu nedenle benimle arkadaşlık kurarken sizleri bir nevi kendimce teste tabi tutacağımı bilmenizi istiyorum. Bu kısımda zorlanacağınızı şimdiden söylemem gerek 🙂 Kendimden bahsetmeyi unuttum. Yasemin ben. Hemen belirteyim çok zengin filan değilim normal sakin bir hayatım var öyle çok zengin insanları da istemem hayatımda. Zaman ne gösterir bilinmez ama amacım şimdilik evlilik değil. İlk öncelikle arkadaş olmak istiyorum. Neyse, bazı nedenlerden dolayı artık olgun dul bayanlar kervanına katıldım. Yalnız yaşamayı sevmediğim gibi telefonla konuşmak istediğim arkadaşlara her zaman ihtiyaç duyarım. Tabi dul bayanlarla sohbet etmeyi amaçlayan kişiler ilk tercihim olacaktır.

Olgun Bayan Arkadaş Olarak Size Ne Verebilirim?

Gerçekten sohbeti seven, karşısındaki insanın sıkıntılarını konuşarak çözmeye çalışan ve saygılı olan erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Bana bu şekilde yaklaşırsanız bende size bu şekilde gelirim ve size verebileceğim en büyük şey vefakar bir arkadaş bir dostluk olur. Genelde bayanlar ilk olarak telefon görüşmesiyle nabız ölçer. Eğer güven kazanırsa, erkek arkadaşını her zaman sahiplenir. Ben de bu kriterleri taşıyan bir arkadaş aramaya devam ediyorum. Bu yüzden de yollayacağınız mesajlar benim için çok değerli.

Canım sıkıldığında kafa dağıtıyorum. Ama artık ciddi bir erkek arkadaş ararken umarım bu kez aradığım dostluğu bulabilirim. Tek temennim, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde yeni insanlarla tanışmak ve ömür boyu arkadaş olmak. Bana istediğiniz yerden yazabilirsiniz Kayseri İzmir Antalya Hiç fark etmez yeter ki isteklerimiz düşüncelerimiz bir olsun. Düşündüğüm kişi sen isen beni hemen ara.

Etiketler : Olgun Bayan Cep Telefon Numaraları, Dul Bayanlar Whatsapp Sohbet

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Yasemin hanımefendi sizin mesajlarınızın hepsini okudum bana çok uygun geldi her şeyi sorma hakkınızda vardır eğer yaşımı problem etmezseniz sizinle dürüst samimi olarak tanışmak isterim.

Daha Fazla Yorum