Olgun Dul Bayanlar

Olgun Dul Bayanlar
Açıklaması

Olgun Dul Bayanlar. Erkekler artık olgun bayanlar arıyorum diyerek birçok sitede yeni insanlarla taşınmanın heyecanını yaşıyor. Bende sizlerle bu platform aracılığıyla arkadaş olmak istedim açıkçası. 39 yaşında, esmer ve dul bir bayanım. Bildiğiniz üzere olgun dul olmanın bazı zorlukları var.

Çevredeki insanlar farklı gözle baksa da her zaman beni koruyacak ve sohbetimi sevecek insanlar arıyorum. Bugüne kadar da çok sayıda arkadaşım oldu, hala da olmaya devam ediyorum. Bir de buradan kendimi ifade ederek arkadaş çevremi büyütmek istiyorum açıkçası. 

Olgun bayan olarak beni rahatsız edecek her türlü etkenden uzak durmayı severim. Bir erkeğin ağzından çıkacak her söze de inanmam elbette. İçten ve samimi konuşmaları anında anladığım için ilgi duyacağım insanları da aslında ilk telefon görüşmesinde fark edebilirim. Karşımdaki insana da bu durumu sezdirerek çok güzel bir arkadaş ortamı yaratabilirim.

Sevgili Arayan Türbanlı Kadınlar ile Hemen Tanış. Hemen İlanı Oku

Olgun Dul Bayanlar İle Arkadaşlık Kurmak Neden Zor?

Çünkü zor bir yapım olmamasına rağmen hayatta bazı şeyleri görüp geçirmiş bir kadın olarak biraz titiz ve ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahibim. Bu nedenle benimle arkadaşlık kurarken sizleri bir nevi kendimce teste tabi tutacağımı bilmenizi istiyorum. Bu kısımda zorlanacağınızı şimdiden söylemem gerek 🙂 Kendimden bahsetmeyi unuttum. Almina ben. Bazı nedenlerden dolayı artık olgun dul bayanlar kervanına katıldım. Yalnız yaşamayı sevmediğim gibi telefonla konuşmak istediğim arkadaşlara her zaman ihtiyaç duyarım.

Olgun Bayan Arkadaş Olarak Size Ne Verebilirim?

Gerçekten sohbeti seven, karşısındaki insanın sıkıntılarını konuşarak çözmeye çalışan ve saygılı olan erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Bana bu şekilde yaklaşırsanız bende size bu şekilde gelirim ve size verebileceğim en büyük şey vefakar bir arkadaş bir dostluk olur. Genelde bayanlar ilk olarak telefon görüşmesiyle nabız ölçer. Eğer güven kazanırsa, erkek arkadaşını her zaman sahiplenir. Ben de bu kriterleri taşıyan bir arkadaş aramaya devam ediyorum. Bu yüzden de yollayacağınız mesajlar benim için çok değerli.

Kendine Erkek Arayan Zengin Bayanlar. Hemen İlanı Oku

Yaşadığım yerde eğlence mekanları çok fazla. Bu yüzden canım sıkıldığında gidip bu mekanlarda kafa dağıtıyorum. Ama artık ciddi bir erkek arkadaş ararken umarım bu kez aradığım dostluğu bulabilirim. Tek temennim, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde yeni insanlarla tanışmak ve ömür boyu arkadaş olmak.

Etiketler : Olgun Bayan Cep Telefon Numaraları

-

17 yorum

  1. Selam arkadaşım yalnız değilim ama yalnız yaşamaya mahkum biriyim insanlarda uzak sesi ve sakin kafa dinleyeceğim yerleri tercih ederim bazen insanlar dertleşmek paylaşmak için birine ihtiyaç duyar hayat zor ama bir o kadarda güzel yanına seni anlayan sana değer ve en sana saygı duyan karşılıklı anlayış içinde işte o zaman hayatın anlamı olacaktır. Saygılar

  2. 58 yaşındayım turizm ilgileniyorum tercih olgun bir bayan arkadaş arıyorum 40 50 arası yaşlar bayan arkadaş arıyorum boy 183 105 kg İstanbul Gaziosmanpaşa civarında da olur hemen tanışmak isterim

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *