Osmaniye Evlenmek İsteyen Bayanlar

Osmaniye Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şengül ben iyi günler diliyorum öncelikle. Osmaniye evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Evet bu kararı nasıl aldım önce ondan bahsedeyim. Şimdi arkadaşlar benim yaşım 28. Evet belki geç kalmış olabilirim ya da çok erken evlilik için bilemiyorum ama böyle bir karar aldım sonunda. Beklentilerim var doğal olarak. Gerek erkeklerden gerekse evlilikten dolayı üzülmek istemiyorum. Şimdi bir erkek önce güvenilir olmalı, insanları sevmeli ve saymalı. Kaba saba adamlar bana denk gelmesin. Gelirse engellerim olur biter. Haliyle ben sadece evlenmek için ilanımı açıyorum. Tamam önce arkadaş olacağız, konuşacağız falan ama bakalım ya duruma göre. Konuşma tarzı her şeyden de önemli yani bilginiz olsun. Yaş kriterim ise en çok 35.

Bizim buralar güzeldir. İnsanları da iyi kalplidir. Ama karşıma çıkanlar hep üzdü beni. Buna bir dur demek istiyorum. Seçeceğim kişiye de haliyle dikkat edeceğim arkadaşlar kusura bakmayın. Bunun dışında elbette mesaj atanlara telefon numaramı da vereceğim.

Osmaniye de Evlenmek İsteyen Bayanlar Numaraları

Başka türlü nasıl anlaşabiliriz ki? Muhabbet ederiz, güleriz, duygulanırız ama sonuç olarak aynı yola çıkacağımız için biraz dikkatli davranmalıyız. Ben dürüst erkekleri severim. Çevremdeki erkek arkadaşlarım yanlış yapsa bile bir kez affederim. Ama yalan söylerse selam bile vermem. Arkadaşlık kriterim de budur.

Osmaniye evlenmek isteyen bayanlar tıpkı benim gibi seçicidir arkadaşlar. Açık ve net olmalı insan. Tamam bazen anlaşmazlıklar falan olabilir ancak bunları çözmek yine bize düşer sonuç olarak. Neyse benden bu kadar. Umarım anlamışsınızdır. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ciddi anlamda evlenmek isteyenler yazabilir. Arkadaşlık kurmak isteyenler de buyursun hiç sorun değil. Nereden bileceğiz belki arkadaş olacağımız kişiyle evleniriz. Yani olmayan şey değil bu durumlar. Bekliyorum arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun