Osmaniye Olgun Bayanlar

Osmaniye olgun Bayanlar
Açıklaması

Fatma ben. 43 yaşındayım. Osmaniye olgun bayanlar ilanı açmak istedim. Arkadaşlık kurmak istiyorum. Teknolojiyle aram iyidir. Kitap okurum, gezmeyi severim. Boş vaktim gün içinde neredeyse yok. Bilinçli bir kadınım yani. Ama akşamları da sevdiklerime zaman ayırıyorum. Bu her zaman böyle olmuştur. Evliliğim 5 sene kadar önce bitti. Sebebini mesaj atanlara söylerim özel konular bunlar. Aslında basit bir kıskançlık desem yeridir. Neyse. Şimdi numaramı da isteyeceksiniz tabi. Onu da mesaj atanlarla paylaşırım arkadaşlar. Açıktan açığa yorumlarda numaramı vermem. Herkes ararsa işimiz iş valla.

Osmaniye olgun bayanlar arkadaş olma konusunda iyidir bunu bilin. Yani sıcak kanlı insanlarız. Şahsen ben öyleyim. Bu huyumu erkek ya da bayan fark etmiyor tüm arkadaşlarım çok seviyor. Neyse bir de şöyle durumlar var. Ben kıskançlığa gelemiyorum. Tamam güzel olabilirim ama kıskançlığın bir sınırı var. Oraya gitme, burada bekle, şunu yapma falan. Bu tür sözlere gelemiyorum yaşım itibariyle. O yüzden en başta söylemekte yarar var sanırım.

Osmaniye Olgun Bayanlar Telefonu

Osmaniye’de olgun bayan arkadaş arıyorum diyenler benden iyisini de bulamaz. Biraz kendini beğenen bir kadın olsam da bu durum böyle. Gerçekler değişmez arkadaşlar. Çalıştığım iş yerinde de teklifler alıyorum. Ama çoğuna yok dedim. Tanımıyorum ki arkadaşım. Gel tanışalım dediğimde çok geç kalırız ben evlenmek istiyorum diyor. O yüzden artık sadece arkadaşlık kurmak istiyorum ben.

Olgun bir bayan olmam sizin için sorun olur mu? Bu sorunun yanıtlarını da sizlerden bekliyorum arkadaşlar. Olabilir yani bazı erkekler olgun kadınlarla sohbet etmek istemez. Ama göreceğiz tabi mesajlardan kimler istiyor, kimler istemiyor. Daha fazla söyleyecek şeyim var ama mesajlarda konuşuruz artık. Görüşmek dileğiyle arkadaşlar.

banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*