Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik
Şikayet Et
Açıklaması

Zehra adım en azından kullandığım isim bu artık. 28 yaşındayım bu şehre çalışmaya geldim. Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik güzeldir biliyor musunuz? Öncelikle zaten çekici gözleri seven herkes bunu bilir. Evde bakım yapıyorum ben kendimi idare ettiriyorum. Hayat çok hızlı geçtiğinden ben de evlilik kararı aldım ve sonuna kadar ilerleyeceğim. Gören gördü duyan duydu benim aşkım dillere destan ayrıca bilin olur mu bunu. Evet beyler Özbekistan evlilik sitesi aradığınıza göre Özbek kadınlara ilgi duyduğunuzu düşünüyorum sizlerin de.

Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik yapmak isteyenler de çok bunu biliyorum. Ama öyle bekleyerek olmaz ki adım atmak gerekiyor. Buradan ben ilk adımı atıyorum gerisini mesaj ve yorumlarınıza bırakıyorum. Tanımasaydım keşke dediğim insan olmadı hiç. Bu vakte kadar beni çok seven, yalnız bırakmayan arkadaşlarım var. Her zaman onlarla güzel iletişim kurdum. Artık tamam diyorum tek kişi olmalı. Hayat arkadaşı arıyorum diyen herkesin isteği bu olmalı bence yoldaş sırdaş her şey olmalı. Memlekete ne zaman dönerim bilmiyorum bu konuda yapılacak şeyler var mıdır ya da evlendikten sonra eşimle mi gideriz ziyarete.

Özbekistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

İnanın geleceğe dair planım yok. Günü birlik de yaşamıyorum aslında yanlış anlamayın. Sadece öyle çok takıntılı değilim olması gereken de budur diye düşünüyorum. Hayatıma giren arkadaşın bir daha çıkmamasını temenni ediyorum. Arada sırada sormak yerine günün her saati iletişimde kalmak istiyorum. Zor değil bunlar öyle büyük kriter sahibi değilim. Sevecen olsun, saygı ve sevgi dolu olsun yeter ki bana bu. Heyecanlı bekleyişe geçiyorum ben o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun