Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Zülal ben iyi günler diliyorum. Nasılsınız arkadaşlar? Beni soracak olursanız biraz heyecan biraz kırgınlık var. İçimde büyüttüğüm sevginin anlamını da çözemedim hala. Bekliyoruz işte ama yaşım gereği artık yalnız kalmak istemiyorum. Böyle ne bileyim ya beni güldürecek, mutlu edecek ve yalnız bırakmayacak bir arkadaş edinmek amacındayım. Resimli erkek arkadaş arayan bayanlar arasında olduğum için bu şekilde ilanımı paylaşmak istedim.

Şimdi şöyle durumlar var. Hayatıma girecek olan kişinin önce saygılı olması gerekiyor. Tabi başlangıçta arkadaş gibi ilerleyeceğiz. Sonrasında hayırlısını dileyerek yolumuza bakacağız o kısım ayrı. İçimde kopan fırtınaları da bir bilseniz aslında hak verirsiniz. Yaşım 28. Evlilik zamanım geldi diyorlar ama doğru adam nerede? Gelsin bulsun beni düşünelim yani değil mi? Eee buyurun o zaman mesajlara bekletmeden.

Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Numarası

Resimli erkek arkadaş arayan bayanlar çok titiz olur. Resimden tabi ki bir insanın nasıl biri olduğunu çözemezsiniz. Bunun dışında nasıl anlatsam ki şimdi yani hmmm gözler önemli. Bir erkeğin bakışı can yakar, bazen de mutlu eder. Gel gelelim bu zamana kadar hep canımız yandı be. Artık sevindiren haberler almak istiyorum. Artık gönlümü hoş eden insanlarla bir araya gelmek istiyorum.

Mesajlarınızı atarken bu süreci mutlaka değerlendirmenizi rica ederim. Ben de numaramı vereceğim sorun yok. Ondan sonra umarım güzel şekilde ilerlemeye başlarız ne bileyim ya. Kafam da karışık. Geçmişte çok olay yaşamadım ama ileriye dönük nasıl biri karşıma çıkacak merak içindeyim. Aman be çok düşünürsek patlarız ha gerçekten. Haydi o zaman ben gidiyorum. Mesaj atın da telefonumu vereyim konuşalım artık. Dedim ya ben sabırsızım azıcık. Hoş görün yahu.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun