Romanya Evlilik İlanları

Romanya Evlilik İlanları

Herkese selamlar. Romanya evlilik ilanları konusunda benimle sohbet etmek isteyenler var ise buradayım artık. Tabi önce arkadaş olarak yola çıkarız. Ancak benim burada olma nedenim tamamen evlenmek. Gerçekten evlenmeyi isteyen beyefendilerden mesaj beklediğimi söylemek istiyorum. Bunun dışında yaşım 31. Romanya’da yaşıyorum doğal olarak. Türkiye’ye çok gelip gidiyorum aslında. Bu kez kalıcı gelirim umarım. Hayatıma alacağım erkekte bazı şeylere dikkat ederim ayrıca. Mesela ne bileyim yalan söylemesin. Eşini sevsin hep. Kaldı mı böyle kişiler diye düşünüyorum maalesef. Ama kalmıştır bakalım kalan da bana denk gelir mi göreceğiz. İnanın ruhum daralıyor sevgisizlikten.

Romanya’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Son zamanlarda Romanya evlilik ilanları takibi yapıyorum. Bakıyorum da insanlar gerçek sevgiyi arıyor. İlla ki vardır ama denk gelmek lazım. Buradaki çalışma arkadaşlarımdan bazen teklif geliyor. Ne yazık ki kibar dille yok diyorum. İstemiyorum ya ben hepsine arkadaş gözüyle bakmışım bir kere. Neyse benim bir sorunum daha var anlatmak istiyorum.

Arkadaşlar aşk nedir size göre lütfen buradan başlayalım. Yani evlenip huzur dolu bir ömür geçirmek mi yoksa anlık aşık olup anı yaşamak mı? Ben her ikisini de savunurum aslında. Lakin bu konuda bazı çekincelerim var. Şimdi ilk olarak güvenilir bir erkeği herkes sever bu bir gerçek.

Romanya Evlilik İlanları Telefonları

Ama yalan söyleyen, üzen bir erkek uygun eş adayını bulamaz. Ben sanaldan arkadaşlık kurmaya karar verdim. Güvenemiyorum kimseye. Konuştuktan sonra da bakacağız tabi duruma.

Telefon numaramı isteyeceksiniz biliyorum. Mesaj atmayanlara maalesef veremiyorum. Bunun dışında aklıma gelen bir şey yok gibi. Her şey konuşarak halledilir sanırım. Doğal olarak sohbetimizin seyrine göre evlilik kararı ya da arkadaşlık kararı alınabilir. Ben burada olacağım siz yeter ki mesajlarınızı atın.

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

Daha Fazla Yorum