Sanal Arkadaşlık Siteleri

Sanal Arkadaşlık Siteleri

Son zamanlarda düşündüm de ne kadar yalnızmışım ben ya. Adım Dilek. 27 yaşındayım arkadaşlar. Yeni sanal arkadaşlık siteleri konusunda yazmak istedim. Burayı görünce aslında şansımı da denemek istedim. Açık konuşmak gerekirse ben bu zamana kadar sadece kendimi düşünmedim biraz da karşı tarafı düşündüm. Yine de karşılığını alamadım. Olsun sabretmek iyidir sanırım. Bunun yanı sıra benim de hayallerim var. Ne bileyim şöyle güzel bir arkadaşlık kursak falan. Öylece konuşsak ve geleceğe güzel adımlar atsak. Of gerçekten çok hayalim var ama hayallerimi destekleyecek pek insan yok ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.

Yeni sanal arkadaşlık siteleri çok güzel olmuş. İnsanların buralardan birbirine arkadaşlık teklif etmesi ya da sohbete başlaması harbiden sevindiren şeyler. Yoksa yalnızlık nereye kadar düşünebiliyor musunuz? Aman ya çok takıntılıyım ben, sanıyorum ki kimse mesaj atmayacak. Oysa güzel bir bayan olarak şansımı demek istedim işte.

Yeni Sanal Arkadaşlık Siteleri

Benim bu zamana kadar canım çok kez sıkıldı. Yine bu süreçte güzel arkadaşlıklarım da oldu. Bazısı uzun sürdü, bazıları hemen bitti. Artık güvenebileceğim birini arıyorum hepsi bu yani. Umarım olacaktır da işte bendeki bu sabırsızlık canımı sıkıyor.

Aman ya umarım en güzel arkadaşlığı kurabiliriz. Bakmayın böyle canım sıkkın gibi konuştuğuma. Gerçek bir arkadaşlık peşindeyim sadece. Umduğumu bulacağıma inanıyorum. Sadece mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Gerisi kendiliğinden gelecektir adım gibi eminim. Neyse ben şimdilik gidiyorum arkadaşlar. Mesajlarınızı bekliyorum unutmayın olur mu? Kriterlerinizi de yazabilirsiniz hep biz bayanların kriteri olacak değil ya sonuçta. Haydi bakalım selametle. Son olarak insanların hakkımdaki düşüncelerini de merak ediyorum valla. Sabrederek bekleyeceğim gerisi hikaye aslında. Kendinize çok iyi bakın lütfen.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Merhaba 37 yaşındayım. Bekarım. İzmir’in Hatay semtinde yaşıyorum. Ciddi bor arkadaşlık arıyorum. Sadakat ve güven benim en önemli kriterimdir. 195 boyunda 90 kg ağırlığında düzgün bir fiziğim var. Bakılı, modern ve seksi görünümlü, güler yüzlü dürüst bir kadın arıyorum. Mesajını sabırsızlıkla bekliyorum

  2. Merhaba hanımefendi nasılsınız bende ciddi arkadaşlık peşindeyim tanışmak isterim derseniz Whatsapp ve telefon numaram lütfen benimle iletişime geçin

  3. Merhaba dilek hanım, bende sizi tanımak muhabbet etmek isterim. Hayat kısa güzel dostluklar kurmak değişik görüşleri olan kişilerle konuşmak keyifli olsa gerek. İnsan belli bir zamandan sonra kendi için yaşamalı diye düşünenlerdenim kasmaya kim ne der diye düşünmemeli insan sıkıntılarınıza ortak keyfinize ortak sizi her konuda anlayacak konuşabilecek birini isterseniz buradayım.

Daha Fazla Yorum