Şanlıurfa Dul Bayanlar

Şanlıurfa Dul Bayanlar

Dul bayan Nur ben arkadaşlar. Nasılsınız bakalım her şey yolunda mı? Bana soracak olursanız değil. Şanlıurfa dul bayanlar da bence böyle düşünüyor. Yalnızlık var çünkü ortada. Bitmeyen hasretler, tamamlanmamış sevgiler ve yarım kalan hikayeler. Aman ya buraya kafanızı bozmak için gelmedim aslında arkadaş bulmak için geldim. Var mı peki güzel bir dul bayan ile arkadaş olmak isteyen? Kimse güzel bir dul bayana yok diyemez sanmıyorum. Neyse şimdi arkadaşlar kriterlerimi falan da paylaşayım istiyorum. Çünkü mesaj atmadan önce kafanıza göre hareket etmenizi istemem. Yaşım 43 ve artık öyle cicim aylarında yaşamak bana göre değil. Ciddi bir arkadaşlık kurmak amacındayım çünkü.

Şanlıurfa Dul Bayanlar ve Telefon Numaraları

Şanlıurfa dul bayanlar dediğinizde aklınıza hemen telefon numarası geliyor değil mi? Doğaldır herkes bayanlarla sohbet etmek ister. Şimdi arkadaşlar öncelikle bana yazacak olan beyefendiler ağır başlı olmalı. İnanın cıvık sohbetler bana göre değil. Geçenlerde sözüm ona birisi yazmıştı tanışmak istiyormuş. Dedim evet tanışalım numaramı da verdim sohbet etmeye başladık. Ardından görüntülü aramaya geçtik bir de ne göreyim? Ya dedim kuzum sen evlisin neden bana yazıyorsun? Eşimle aram bozuk demez mi?

Yapmayın bunları arkadaşlar. Eşinizi en iyi siz tanırsınız. Tamam bazı arkadaşlar benden tavsiye almaya geliyor sohbete eyvallah sorun yok ama gözünüz bana kayarsa o iş olmaz işte. Aşk dediniz mi tek kişiyle yaşanır. Eşinizi sevin. Ben de sevmiştim ama 5 senedir dulum yapacak bir şey de yok yani. Şanlıurfa dul bayanlar genelde bu gibi sohbetlere alışık olsa da biz de yalnızız arkadaşlar yani. Ben de isterim sevgilimin olmasını, benimle ilgilenmesini. Ama olmayınca da olmuyor. Ben şimdilik gidiyorum, mesajlarınızı atabilirsiniz. Kısaca kendinizi de tanıtın ama olur mu daha sonra numaramı veririm sohbete başlarız.

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

  1. İyi günler hanımefendi 🙂 yaşım size göre küçük 24 yaşındayım ama ben kendi yaşıtım değil de olgun bayanlardan hoşlanıyorum. Sohbet etmek istiyorum sizinle 🙂