Şanlıurfa’dan Evli Çiftiz

Şanlıurfadan Evli Çiftiz
Açıklaması

Şanlıurfa’dan Evli Çiftiz. Merhaba bizler Şanlıurfa il merkezinde yaşayan ve hayatının boğucu monotonluğundan fazlasıyla sıkılmış olan bir çiftiz. Bu sıkıntılarımızı çözerek farklı bir boyut kazandırmak istiyoruz. Bu konuda bize yardımcı olacak ve bizimle beraber vakit geçirecek olan Urfa evli çift arkadaşları bekliyoruz.

Aradığımız çiftler konusunda birtakım kriterlerimiz de bulunuyor. Eşimle ikimizin yaşı da 32 olduğundan ötürü, kendi yaşımıza yakın çiftlerle iletişim kurma amacı güdüyoruz. Eğlenceli bir hayatımız var. Bu hayatımıza dahil olacak olan kişileri bekliyoruz. Bundan ötürü de herkesin bu şartlarımızı dikkate almasını ve ilanımız aracılığıyla bizimle iletişim kurmasını bekliyoruz.

Şanlıurfa’daki sosyal hayatımızda son derecede aktif bireyleriz. Yalnız eşimle beraber sadece ikimiz sürekli olarak vakit geçirmeyi sıradan ve monoton bulduğumuzdan ötürü, bizimle kafa dengi bir biçimde hareket edecek olan çiftleri bekliyoruz. Arkadaşlık her geçen gün daha fazla geliştireceğimiz ve sürekli olarak da beraber zaman geçirebileceğimiz kişilerin arayışındayız. Bundan ötürü de ilanımıza gerçekten bu hızlı hayat tempomuza ayak uyduracak olan kişilerin dahil olmasını da istiyoruz.

Urfa Evli Çift

Hasan ve Filiz çifti olarak eşimle beraber tam anlamıyla dilediğimiz bir hayatı sürdürebilme konusunda ideal bir hayat yaşamaktayız. Maddi çıkar amacıyla bize yaklaşmayan ve her zaman samimiyetini öne çıkarmakta gayret gösteren çiftlerle yakınlık kurmak istiyoruz.

Bundan ötürü de ilanımız aracılığıyla bizimle iletişim halinde olacak olan kullanıcıların, bu şart dahilinde irtibat kurmalarını fazlasıyla önemsiyoruz. İlk başlarda bu platform üzerinden kişilerle iletişim kursak da sonraki zaman diliminde gerçek hayatımıza da arkadaşlık yansıtacağız. Bu noktada da tüm çiftlerle etkili bir iletişim kurmak amacıyla bekliyor olacağız. Tüm taleplerimizle kendilerine son derece açık bir biçimde gelerek; dostluğumuzu pekiştiren bir sürece dahil olacağız.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *