Sinop Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sinop Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bahar ben. İyi günler diliyorum. Buraya ilan açmamın tek amacı var arkadaşlar o da kendime eş bulmak. Çünkü Sinop evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Yaşım geldi diye düşünüyorum. 30 yaşındayım. Sinop’tayım ve burada çalışıyorum. Durumum iyi. Her şeyim tamam ama bir sevgilim eksik yanımda. Bu zamana kadar elbette taliplerim oldu çok kişi beğendi. Fakat oturup konuştuğumuzda elektrik alamıyorum. Ben de içimden dedim ki yani böyle olmuyorsa sanaldan bakalım duruma. Biliyorum ki evlenmek isteyen kadınların sayısı artmaya devam ediyor. Haliyle erkekler de bu durum da seçici olacaktır. Neyse ki artık ben varım, mesajlarınızı atın da konuşalım.

Sinop Evlenmek İsteyen Yalnız Bayanlar

Güzellik kavramıyla ilgili sizlere bazı sorularım olacak. Arkadaşlar nasıl bir bayan ile evlenmek istiyorsunuz bunu kafanızda netleştirdiniz mi yoksa kim olursa olsun evleneceğim mi diyorsunuz? Ben bu konuda seçici davranıyorum kusura bakmayın. Ya düşünsenize evleneceğiniz kişiyi tam tanımadan hemen karar verdiniz ve evleniyorsunuz. Tabi yaşanacak mutsuzluğun sorumlusu kim olacak? Ben bir süre konuşmaktan yanayım arkadaşlar. Sevgili de olsak bu durum değişmez.

Sinop evlenmek isteyen bayanlar inanın benim gibi düşünüyor. Herkes mutluluk peşinde doğal olarak. Bakımlı ve güzel bir bayan olduğum için taliplerime çok pas vermiyorum aslına bakarsanız. Çünkü benim aradığım şey huzur ve mutluluk. Sahte aşklara kapalıyım arkadaşlar. Ama yine de tanımak isteyenler olursa mesajlarını göndersin gerisi bende.

Son bir şey daha var. Arkadaşlar evlilik konusunda ciddiyim ben. Öyle rast gele yazmıyorum yani umarım anlamışsınızdır ciddiyetimi. Varsın olsun ilk yazanla evleneyim diye bir durum olamaz. Tanışırız konuşuruz ve bakarız duruma göre. Gerçekten kadına saygı ve değer veren biri olursa bu şansı da kaçıramam yani o halde gelsin mesajlar bekliyorum.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum