Subayım Evlenmek İstiyorum

Subayım Evlenmek İstiyorum

Selamlar ben subayım evlenmek istiyorum. Adım Ersan. 35 yaşındayım. Artık hayatımı garanti altına aldığım için bazı şeylere de karar verdim tabi. Öncelikle evlenmek biraz zorlu süreç olabilir. Tabi doğru kişiyle karşılaşınca çok güzel bir durum. Ben daha önce evlenmedim zaten. Nişan falan da olmadı. Ancak görüyorum ki yalnızlık beni üzmeye başladı. Bu nedenle insanlardan uzaklaşmak yerine yapıcı bir şekilde ciddi sohbet ederek kendime eş adayı arıyorum. Önce buradan ilanımı açayım dedim.

Subayım evlenmek istiyorum diyenler var mı başka bilmiyorum ama ben bulacağım insana bakarım. Bayanlarda bazı kriterlerim de var. Benden az küçük olsa sevinirim. Ama öyle yaş takıntım yok yanlış anlaşılmasın. Bunun dışında hoşgörülü, saygılı ve ağır bir hanımefendiyle konuşmak isterim. Mesaj atanlara numaramı hemen vereceğim çünkü daha fazla vakit kaybedeyim istemiyorum.

Yakışıklı Subayım Evlenmek İstiyorum

Arkadaşlar bir de şöyle bir durum var. Şimdi tamam halim vaktim yerinde ama insanlar nasıl bir erkek aday arıyor, yani bayanların beklentileri neler? Bu konuda da lütfen herkes düşüncelerini paylaşsın ki ona göre yol haritamızı çizelim. Genelde bayanlar dürüst erkeklerden hoşlanıyor diye biliyorum. Bu olması gereken zaten. Ama farklı beklentiler var ise buyurun lütfen mesajlardan söyleyin ona göre dönüş yapayım bende.

Geçenlerde bir bayanla tanışmıştım. Benden hoşlandığını söyledi falan. İlerlettik biraz durumu sonra ayrıldı benden. Meğer eski sevgilisine geri dönmüş. Böyle şeyler de oluyor maalesef. Üzüldüm tabi ama ileriye bakmam gerekiyor. Herkesin farklı düşüncesi olabilir, duygular da farklıdır. Bu yüzdendir ki insanlar arasında eşit mesafeli olmalıyız. Ben öyleyim şahsen. Ölçer biçer daha sonra karar veririm. Oluru varsa olur zaten. Yoksa da yapacak bir şey yok. Haydi selametle.

Mesaj Gönderin


banner

2 yorum