Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli Bayan Arkadaş
Şikayet Et
Açıklaması

Merhaba yazımı okuyan herkese. Adımı şimdilik paylaşmak istemiyorum. Bana yazacak olanlara söylemek istiyorum daha sonra. Yaşım 31. Dul değilim. Suriyeli bayan arkadaş arayanlar için yazıyorum desem daha doğru olacak. Yine aynı şekilde arkadaş numarası isteyenler de bana yazarsa yeterli olur diyebilirim. Günümüzde ciddi bir arkadaşlık bulmanın kolay olmadığını biliyorum ben. Ama şansımı denemek istedim bunda kötü bir şey yok sanırım? Zaten bana yazacak olan erkeklerin de arkadaş aradığı için yazacağını düşünüyorum.

Suriyeli bayan arkadaş arayanlar şu sıralar çok meraklı. Yani meraklı demesek de bilemiyorum çok ilgi var. Güzel olmamızdan dolayı mı bilemiyorum. Yine de kimsenin hevesini yarıda bırakmamak için yazılan mesajlara döneceğimi söylemek isterim. Sonrasında kuracağımız arkadaşlık önemlidir benim için. İnsan sevgisine önem veren biriyim. Genelde vakitlerimin birçoğu boş geçiyor. Aradığım aşkı bulamadım ki bir insana kendimi adayayım. Bakalım kısmet artık.

Suriyeli Bayan Arkadaş İlanları

Suriyeli bayan arkadaş numarası isteyeceğinizi biliyorum. Benim çevrem hep Suriyeli kadın zaten. Ama kalkıp da numara paylaşamam. Sadece kendi numaramı vermek daha mantıklı olacaktır. Arkadaşlar ayrıca yaşımın 31 olduğuna da bakmayın. İnanın göründüğümden daha küçük bir yapıdayım. Bugüne kadar çok sayıda teklif aldım. Biraz daha beklemek istedim. En azından buradan karşıma çıkacak insanlar iyi fikirlerini paylaşırsa benim de içim rahatlar. Kime nasıl yaklaşacağımı bilirim.

Sonuç olarak yorumlarınız ve mesajlarınız benim için çok önemli. Suriyeli olmam eğer sizin için sorun değilse lütfen yazınız. Sonrasındaki süreçte güzel bir arkadaşlık kurabiliriz. Ciddi düşünebiliriz ne bileyim kaderimizde var ise o olur zaten. Ben iyi ki burayı buldum gerçekten. İyi ve temiz kalpli beyefendilerin yazacağına da eminim arkadaşlar. En kısa zamanda görüşmek umuduyla.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

 1. Selam güzel ve genç Hanı efendi.

  İlanın ilgimi çekti.
  Suriyeli olman hiç önemli değil.
  Sonuçta insan olmak önemli ve birbirine dürüst olmak

  57 yaşındayım ve Hamburg Almanya’da yaşıyorum ve sık sık Türkiye’deyim.
  Senin gibi ilk etapta düzenli bir arkadaş arıyorum. Zaman neyi gösterir ve nerelere varabiliriz onu Allah bilir.

  Şayet yaş sınırın yoksa tanışabiliriz.

  Saygı ve hürmetle
  Cemal

 2. Merhaba hanımefendi sizinle tanışmak isterim. Ben yalnız yaşıyorum uzun süreli evlilik düşünüyorum sizde böyle düşünüyorsanız tanışmak isterim.

Daha Fazla Yorum