Suriyeli Dul Bayanlar

Suriyeli Dul Bayanlar

Merhaba. Hatun benim ismim. Suriyeli dul bayanlar arasında olduğum için buradan kendimi tanıtmak istedim. Arkadaş olarak konuşabileceğim bir kişi arıyorum. Beni anlayabilecek, dilediğim zaman yanımda olabilecek arkadaşlar var ise mutlaka yazmalarını istiyorum. Dulum. Yaşım 35. Bu konuda daha fazla bir şey söylemek de istemiyorum. Tek istediğim kendimi yanında huzurlu hissedeceğim bir kişiyle iletişim kurmak. Umarım buradan aradığım arkadaşı bulabilirim.

Suriyeli dul bayanlar anlayışlıdır. İnsancıldır. Gerçekten canı sıkıldığı zaman konuşmak yerine her zaman ilgili bir şekilde insanlara yaklaşmayı seviyorum. Gerçek bir aşk aradığım için uzun süreli bir arkadaşlık yaşamayı umut ediyorum. Günümüzde bilmiyorum burada mı öyle ama aşk ve sevgi kalmamış sanki. Yine de bir umut buradan kendimle ilgili birtakım şeyleri söylemenin mantıklı olacağını düşünüyorum.

Suriyeli Dul Bayanlar Arıyorum

Arkadaşlar gerçekten ciddi bir arkadaşlık arayanlar bana yazabilir. Bunun dışında vakit geçirmek için insanlarla konuşmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Yalnızım maalesef. Bu durumun içimde oluşturduğu kötü anılar da var. Birkaç kişiyle arkadaş oldum ama bilemedim güven alamadım. Ayrıca dul olmamdan dolayı sürekli bir eş arayışım da var. Hayatım düzene girsin istiyorum. Eşimle vakit geçirmek istiyorum. Bakalım hayırlısı artık.

Suriyeli olmamın bazı avantajları var tabi ki. Öncelikle güzelim. Hayır kendimi beğenmiyorum yanlış anlamayın ama öyleyim. Çok da evlenme teklifi alıyorum. Bunun dışında sosyal değilim öyle. Çocuklarımla eşimle vakit geçireyim yeterli benim için. Gitmeden söylemek istediğim bir şey daha var. Cep telefonu kullanıyorum ama mesaj atmayanlara göndermek gibi bir niyetim yok. Önce ne kadar ciddi olduğunuzu görmek istiyorum. Sonrasında her şey nasip kısmet artık. Bakalım en kısa zamanda umarım görüşürüz. Kendinize iyi bakın. Mesajlarınızı bekliyorum

Mesaj Gönderin


banner

4 yorum

  1. Merhabalar hatun nasılsın iyi misin umarım iyisindir. Yazdıklarını okudum çok anlamlı kelimeler kullanmışsınız. Açıkçası etkilendim. Teşekkür ederim.

Daha Fazla Yorum