Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Siteleri

Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Siteleri

Petek’ten selamlar. Tamamen ücretsiz bedava arkadaşlık siteleri arayanlardan biriydim ve sonunda buldum oh be dünya varmış. Kendimi açıklayacağım bir ortamın olması ne güzel ama değil mi? Neyse arkadaşlar yaşım 29. Evlenmek gibi bir niyetim henüz yok. Çünkü doğru insanı henüz bulamadım ve göremiyorum. Belki buradan denk gelir ya da gelmez fark etmez. Önce konuşuruz bakarız işte.

Tamamen ücretsiz bedava arkadaşlık siteleri varmış oysa. Ben sanıyordum ki yok. Geçen kankam söyledi böyle bir platform var işte herkes kendini ifade ediyor sonra da konuşuyorsunuz diye. Eee bakıp göreceğiz. Mesaj atacak olanlara cep telefonumu vereceğim ayrıca bilginiz olsun. Onun dışında biraz kendimle ilgili tüyolar vermekte sanırım fayda var. Ön bilgi sahibi olmanızı istiyorum açıkçası.

Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Siteleri Arayanlar

Şimdi geçenlerde canımı sıkan saçma bir durum oldu. Adam gelmiş evlilik teklifi ediyor telefonumu bulmuş falan. Ya dedim ki tanımıyorum seni bilmem ne. Yok diyor tanışalım. Tamam da sen ilk mesajında evlilik teklifi edersen o iş olmaz. Bunu biliyorsunuz değil mi arkadaşlar? Umarım farkındasınızdır bir bayana nasıl davranmanız gerektiğinin. Ben öyle kolay aldanamam kimseye. Güvenmek zor şu devirde yani. Bu nedenle mesajlarınızı tanışmak amacıyla atın.

Güzel olabilirim ama her önüme gelenle evlilik konuşamam. Burada olma amacım belli. Arkadaşlık kurmak. Gerisi olur ya da olmaz onu bilemeyiz. Romantik erkekleri severim mesela. Değer verenlerin yeri de ayrıdır bende. Ondan sonra hmm şimdilik aklıma gelenler bunlar. Mesaj atın da bakalım ya buradan her şeyi söylemek de olmuyor. Heyecanlı bir süreç olsun istiyorum. Böyle birbirimizi özleyelim gibi işte. Ben gidiyorum, telefon hep elimde arkadaşlar mesajlarınızı heyecanla bekliyorum unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum

  1. Selam Bursalıyım yas 33 boy 1.72 Boğa Burcu kibar samimi sıcak kanlı biriyim. Ne istediğini bilen, sıcak kanlı bir kız arkadaş arıyorum
    Sadece sohbet için de tanışabiliriz, ilgilenirsen umarım tanışma fırsatımız olur.