Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

İşte geldim buradayım. Telefon mesaj arkadaşı arıyorum sadece. Gönül ben. 29 yaşındayım. Of hemen evlilik geldi değil mi aklınıza? Durun arkadaşlar öyle kolay değil o işler ya. Tanışalım konuşalım bir bakalım duruma. Çok teklif alıyorum da anlamıyorum bu insanlar daha tanışmadan neyin beklentisi içerisinde? Sakinlik iyidir, sabır önemlidir. Ben böyle düşünüyorum. Telefon mesaj arkadaşı arıyorum işte evlenecek adam değil. Neyin nasıl ilerleyeceğini bilemeyiz ki sonuçta.

Sabırlı bir bayanım. Erkek arkadaşlarımla iyi geçinirim ama kötü bir düşünce ya da söz olduğu zaman ortamdan uzaklaşırım. Bazı şeyleri kafam kaldırmıyor arkadaşlar. İnanın can sıkıntısında mı ya da yalnızlıktan mı bilmiyorum ama sanırım yaşımın ilerlemesinden dolayı. Bırakın dağınık kalsın diyorum adam diyor yok ben seni mutlu ederim.

Sohbet İçin Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Bir de böyle insanlar var; Hemen evlenelim mi diyor paşa. Ne buldun bende diyorum, çok güzelsin diyor. Ya sadece güzellik mi evlilik kriteri Allah aşkına. Huyumu suyumu bilmeden neyin acelesi bu. Tamam erkekler de erken evlenmek istiyor hak veriyorum ama ne bileyim ya kafam çok karışık. Bu nedenlerden dolayı ben sadece mesaj arkadaşı arıyorum kusura bakmasın kimse.

Kızdırıyorlar beni sonra da erkeklere neden böyle davranıyorsun diyorlar. Olmaz ki böyle yani. Aman ya tamam kapatalım konuyu. Mesaj atacak olanlara telefonumu veririm olur biter. Sonra laf lafı açar herkesin niyetini görürüz işte. Ben buraya sık sık bakacağım yorumları da okurum ama mesaj atanlar ciddi insanlardır bunu da söyleyeyim gitmeden. Şimdilik görüşmek üzere diyorum. Umarım aradığımı bulurum ve siz de aradığınızı bende bulursunuz. Tek taraflı olmamak lazım sonuçta değil mi? Hoşçakalın arkadaşlar. Lütfen mesajlarda hemen numaranızı da atmayın biraz kendinizi anlatın ben vereceğim zaten.

Mesaj Gönderin


banner

5 yorum

  1. Selam canım hadi tanışalım.bakarsın çok iyi bir arkadaş oluruz. Bunu ne sen ne de ben bilirim.ben ilk adımı atıyorum sen de bir adım atar mısın acaba…

  2. iyi akşamlar gönül Ankara da yaşıyorum 43 yaşındayım arkadaşlık yapmak görüşmek istersen tanışalım. Numaranı mail adresime gönder ben seni arayayım.

  3. Merhaba hanımlar eşi vefat etmiş beyim 51 yaşında olgun beyim yalnız yaşıyorum yalnızlığımı paylaşacak samimi içten dürüst insansı insan evladı arıyorum evlilik amaçlı olur veya arkadaşlık olur WhatsApp