Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Herkese selamlar olsun. Helin ben. Ücretsiz arkadaşlık ilanı ver dediler veriyoruz yahu. Bizim kızlar çok zorladı. Artık yalnız kalma bir arkadaş bul kendine diye. Aman dedim ya kim bana mesaj atar ki ama yok sonra düşününce en azından denemek iyi olur dedim. Yaşım 25. Böyle usulca ilerleyeceğim bir arkadaşlık arıyorum. Genel itibariyle geçimsiz biri değilim ha onu da söyleyeyim. Lakin kızdırdığınız zaman birkaç gün konuşmam. Bu da en kötü huyum işte.

Bizimkiler ücretsiz arkadaşlık ilanı ver diyordu işte burayı önerdiler. Bakalım şimdi mesajlarda kimler ne anlatacak bana. Mesaj içindeyim. Onun dışında can sıkıntısı çok ben de ya. İşten geliyorum akşam elimde telefon, gece uyumak yok sabah o yorgunlukla yeniden işe gidiyorum falan. Of bu hayat böyle gitmez işte lütfen mesajlarınızı atın da hayatıma yenilik gelsin artık.

Bedava Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Son zamanlarda bu durumlar iyice canımı sıkıyor. Ne bileyim böyle sohbet edeceğim, halden anlayacak birileri olsa fena mı olur? Geçimsiz biri olsaydım tam yalnız kalacaktım gibi. Evlilik isteyen de oluyor tabi ama o kadar da değil. Kiminle neden evleneyim ben tanımadan konuşmadan. Sadece arkadaş olmak isteyenler yazsın bana. Telefon numaramı da o şekilde veriyor olacağız.

Arkadaşlar bir şeyden daha bahsedeyim gitmeden. Benim hevesim çabuk kırılıyor. Mesela oturduk konuştuk birbirimizi sevdik ya diyelim. Kötü bir söz duyunca soğuyorum ve arkama bile bakmıyorum. İşte bu en kötü huyum benim. Belki ileride değişebilir ama şimdi asla. Sorunsuz bir arkadaşlık arıyorum ben. Laf ile yürümesin. Saygı ve sevgiyle büyüsün istiyorum anlatabildim mi acaba? Anladıysanız o zaman mesajlarınızı atın da görelim neler olacak.

Mesaj Gönderin


banner

2 yorum

  1. Merhaba Helin adım doğan 22 yaşındayım Alanya’da oturuyorum boyum 1.85 tanışıp bir yerlere vara biliriz sizinle mesajınızı bekliyorum

  2. Selam hanımefendi sizinle ciddi anlamda tanışmak istiyorum adana da yaşıyorum 28 yaşındayım bekarım tanışmak isterseniz e postam cevap bekliyorum saygılar