Ukrayna Evlilik Sitesi

Ukrayna evlilik sitesi
Şikayet Et
Açıklaması

Yulia adım, Ukrayna’dan evlenmek isteyen bayanlar arayanlar varsa beklemesin diye geldim. Daha önceleri Ukrayna evlilik sitesi araştırdım gerçekten bayağı. Çok da yazanlar oldu ama kaldı öyle ilerletemedik. Şimdi buna son vermeye kararlıyım. Evlenmek nasıl bir duygu bilen varsa söylesin çünkü ben ilk adımı atıyorum. Bir de Ukrayna’dan evlenmek isteyen bayanlar nasıl güzel olur bilirsiniz herhalde.

Yaşım 27, çalışan biriyim. Evleneceğim adam isterse dönebilirim geriye. Bunlar çok sonra konuşulacak mevzular. Başlangıçta tanışmak ve güzel bir adım atmak gerekiyor. Ben zaten iletişime her zaman açık bir kadın oldum bu yaşıma kadar. Arkadaşlarım memnun benden. Tabi aynı eve girince durumlar değişecektir.

Ukrayna Evlilik Sitesi

Ukrayna evlilik sitesi üzerinden geçenlerde bir arkadaşım evlendi desem inanır mısınız? 1 sene kadar konuştular tabi tanımak için birbirlerini. Sonra karar aldılar ve şimdi çok mutlu bir hayat yaşıyorlar. Bize de nasip olur mu diye düşünüyoruz arkadaşlarla. Kriterlerimi aktarmadım hemen söyleyeyim. İlk önce sadakat. Ya bu olduktan sonra gerisi o kadar kolay geliyor ki. Daha önce yaşadım aynısını tabi evlenme kararı almadık.

Bana gönülden bağlıydı ancak birden bitirdik ortak karar aldık. Bu da böyle olmasın diye mücadele edeceğim. Doğru insanı bulana kadar da herkesle iletişimde kalacağım. Öyle kolay mı sevginin yok edilmesi ya. Daraldım gibi kusura bakmayın sözü size bırakıp gidiyorum. Görüşmek üzere diyorum umarım en güzel mesajlar gelir hemen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum