Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Uzman Çavuş Evlilik İlanları

İyi günler diliyorum herkese. Fatih benim adım. Uzman çavuş evlilik ilanları konusunda arayış içindeyim yani ben kararımı verdim. Yaşım 32. Daha fazla beklemek sanırım doğru değil. Yalnızlık biraz ağırlaşmaya başladı üzerimde. Bunun dışında dile getirmek istediğim şeyler de var. Nasıl desem bilemiyorum ki şimdi. Arkadaşlar ben açıkçası seçici biriyim. Evlenmeye karar vermiş olsam da karşıma çıkacak bayanda bazı özellikler arıyorum. Aynı şey bayanlar için de geçerli tabi ki. Bu nedenle umarım anlaşabiliriz. Biraz kıskanç bir erkeğim bunu da söylemekte yarar var.

Uzman çavuş evlilik ilanları aslında fazlasıyla göremedim. Varsa da bana denk gelmedi o yüzden buradan ilan açmak mantıklı sanırım. Bayan arkadaşlarımdan ricam beklentilerini bana mesaj olarak göndermeleridir. Ben de bu süreçte numaramı verip sohbete başlamak istiyorum. Genel olarak insanlar sevdiğini kıskanır doğru mu? Abartmamak kaydıyla tabi ki. Yine de ben kendime olan saygımdan dolayı ne bileyim ya işte aşırıya kaçabiliyorum. Gerçekten kafam çok karışık ya.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları Arayanlar

Evlilikten beklentilerinizi de dinlemek isterim. Yani tek derdimiz evde oturup birbirimize güzel sözler söylemek olmamalı sanırım. Gezmeyi severim mesela ben. Alırım eşimi istediği yere götürürüm. Bunun dışında anlatmak istediğim çok şey var ama burada vaktim yetmez. Durum bundan ibaret işte. Varsa ciddi düşünen bayan arkadaşlar buyursun mesajlardan yazsın bakalım.

Uzman çavuş olduğum için genelde akşamları telefona bakabiliyorum. İlandan gelecek mesajları da doğal olarak akşam okuyacağım. Olsun ben heyecanla bekliyorum. Telefonumu açıktan vermek doğru değil sadece mesaj atanlara veririm sonra da başlarız muhabbete. Umarım güzel şeyler olur. Hiç ilan açmamıştım bu ilk oldu. Tabi ki her şeyin de hayırlısı. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


banner

İlk yorum yapan olun