Whatsapp Erkek Numaraları

Whatsapp Erkek Numaraları

Merhabalar herkese. Öncelikle heyecanımı maruz görün arkadaşlar. Burada olmamın amacı whatsapp erkek numaraları araştırması yapan bayan arkadaşlarla iletişim kurmak aslında. Biraz yalnızlıktan biraz da sosyal olmamdan dolayı gerçekten arkadaş olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Haliyle var ise bu tür araştırmalarınız artık bana yazmanız yeterli diye düşünüyorum. Elbette whatsapp yakışıklı erkek numaraları arayışında iseniz bana yazınız. Anında döneyim. Arkadaşlığımız başlasın.

İsmim Oktay. 26 yaşındayım. Ciddi düşündüğüm bir bayan çıkmadı karşıma henüz. Bu yüzden önceliğim arkadaş olmak. Hayat neler gösterir bilemeyiz. Sonuç olarak insanlar arasında bir etkileşimin olması şart bana göre. Genelde bayanlar beni çok sever. Çünkü esprili bir yapım var. Sosyal olduğum için de mekanlarda hep arkadaşlarla beraber otururuz. Bayan çevremin çok olması iyi olduğum anlamına gelmesin. Öyle olsa zaten buradan ilan bırakmam.

Whatsapp Sohbet Erkek Numaraları

Arkadaşlar ben gezmeyi çok seven biriyim. Arabamla bir bakıyorum Ankara’dayım. Bir bakıyorum İstanbul’da sonra da İzmir’de. Kalıcı evim diye bir şey yok. Ailem Antalya’da yaşıyor. Ara sıra tabi ki görmeye gidiyorum. Ama asıl mesele nerede ne zaman olacağımı bilmemem. Bu durum beni heyecanlandırıyor. Artık yanımda birinin olmasını istiyorum. Whatsapp erkek numaraları aramadan önce bana yazmanızı rica ederim sizlerden.

Gezen mi çok bilir okuyan mı? Bakalım bu sorunun yanıtlarını bayanlar nasıl verecek. Öylesine sormadım merak etmeyin. Çünkü arkadaş olacağım bayanın da benim gibi düşünmesini isterim. Düşünmese de illa ki gezmeyi seviyorsunuzdur. Arkadaşlık farklıdır, ciddi düşünmek farklıdır. Bakalım kiminle neler konuşup ne karar alacağız? Telefonumdan ara sıra yine buradan yazmaya devam edeceğim sanırım. Ama önce gelen mesajlara döneceğim. Arkadaşlık kurmak isteyenlerle konuşacağım. Sonrası her zaman mutluluktur zaten.

Mesaj Gönderin


banner

1 yorum