Whatsapp Evlilik İlanları

Whatsapp evlilik ilanları
Şikayet Et
Açıklaması

Bol muhabbetler olsun Senem adım. Whatsapp evlilik sitesi bulunca Whatsapp evlilik ilanları arayışım da sona erdi artık. 29 yaşındayım çok daha güzel bir kadınım. Daha önce evlilik yapmadım. Tanıştığım kişiler oldu elbette güzel süreçler yaşadık ama sonu gelmedi. Buradan bulmak istiyorum. Sanaldan tanışmak yani hiç tanımadığın biriyle muhatap olmak bence daha heyecanlı. Üstelik online olarak konuşmak hem kamerada hem sesli olarak en güzeli bence. Zaten doğru insanı bulmak için aylarca uğraşıyoruz. Şimdi bizim kendi aramızda oluşturduğumuz Evlilik Whatsapp grubu var gırgır şamata. Birkaç arkadaş dahil oldu niyetimiz evlenmek tabii ama yine de bulamadık hiçbirimiz o grubun içinde kendimize uygun eş adayını.

Whatsapp evlilik ilanları aslında çok artmış bunu da anladım. İnsanlar güvenemiyor ki kimseye. En azından sıfırdan biri olsun güzel bir bağ kurarak ilerleyeyim dedim kendimce. Sonu nasıl biter asla bilemeyiz ama en azından denemiş oluruz.

Whatsapp Evlilik İlanları

Çeyizim falan hazır benim beyler. İşim gücüm var kendime yetiyorum. Yalnız yaşadığım için belki bu kararı aldım diyebilirim. Ailem memlekette ben buradayım. Evden çalışıyorum uzun zamandır. Biraz da sıkılıyorum işte. Sürekli evdeyim ama akşamları genelde çıkmaya çalışıyorum. Trafik derdi bitmediği için yürüyüş yapmak daha mantıklı geliyor. Aracımla hafta sonu genelde deniz kenarına giderim. Orası bana yetiyor ya ama tek başına bir yere kadar.

Her neyse uzatmamak lazım. Bu kararı ben aldım artık geri dönüşüm yok evleneceğim. Sahiplenen bir beyefendi arıyorum. Dilediğim zaman yanımda olacak en başlarda. Arkadaş gibi devam edeceğiz, birbirimizi tamamen tanıdıktan sonra ise malum teklif gelecektir. Bakalım ya hayırlısı olsun diyelim. Telefon numaramı yorum ve mesajlar ile anında döneceğim bunu da aktarmış olayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Antalya Mehmet yaş 35 Antalya merkezde yaşıyorum 5 vakit namazımı kılarım helal haram bilen saygı ve sevgi olan hayat arkadaşı istiyorum. Bekar dul çocuklu olmasını önemi yok önemli olan anlaşmak